volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Lampy a lampičky

Datum: 18.10.2016

Jak stolní lampičky, tak i podlahové lampy jsou dnes již nepostradatelným doplňkem a součástí našich inteirérových prostorů, proto s námi vybírejte a nakupjte.

K tomu, abychom se ve svém obydlí cítili dobře je důležitý správný a vhodný výběr osvětlení.
 
Každá místnost domu by měla být řádně osvětlena hlavním svítidlem místnosti jimž je nejčastěji lustr nebo stropnice. Ke každému centrálnímu čili hlavními svítidlu je vždy dobré pořídit i doplňkové osvětlení jako jsou nástěnná svítidlabodové osvětlení či stolní lampičky nebo stojací lampy.
 
Lampy i lampičky, jak jsme se již zmiňovali, jsou považovány za doplňkové osvětlení nikoli jako hlavní svítidlo místnosti. Nedbá se při výběru vždy pouze jen na funkční vlastnosti lamp. Mnohdy je brán v potaz i design svítidla. Zkrátka jak stolní lampičky, tak i podlahové lampyjsou mnohdy pořizovány za účelem spíše dekorativního a estetického rázu.
 
Stolní lampičky jsou svítidla, bez kterých by se neobešel žádný dětský, kancelářský ani pracovní stůl. Mnohdy nazýváme stolní lampy jako kancelářské lampičky, které jsou nepostradatelným pomocníkem jak dětem při psaní domácích úkolů, kreslení, tak i nám dospělým při různých pracovních povinnostech. Lampičky jsou dělány v různých barvách i tvarech. Do dětského pokojíčku je vhodné na psací stůl umístit lampu ve tvaru různých pohádkových postaviček nebo nejrůznějších barev. Dětem, které jsou již školou povinné a do různých kanceláří nám dospělým se naopak hodí lampičkys nastavitelným směrem svícení a spíše s decentním designem svítidla.
 
Stojací lampy mnohdy řečené jako podlahové lampy jsou výborným pomocníkem zejména v obývacím pokoji či v různých odpočinkových prostorech a kanceláří. Stojací lampy produkují jemné světlo, proto podlahové lampy dokáží navodit příjemnou a odpočinkovou atmosféru v pokoji a zároveň udělat takové světlo abychom si při čtení si knihy v gauči nekazily oči a na písmenka pěkně viděly.
 
Jak podlahové lampy, tak i stolní lampičky jsou mnohdy vyráběny v sériích tak, aby se dali dokompletovat spolu s lustry a nástěnnými svítidly.
 
Koukněte se na naši nabídku lamp a jistě si vyberete i Vy :) 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.