volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Speciální žárovky

  • Výrobce
  • Příkon zdroje
  • Patice
  • Barva světla
  • Světelný tok celkový
  • Dostupnost

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (9)
Globo (1)
Steinel (1)
Ostatní značky
Briloner (2)
Lucide (1)
Narva (49)
Rabalux (4)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Příkon zdroje

Zvolte si Vámi požadovaný příkon žárovky. Volit můžete od těch nejúspornějších až po nejvýkonnější. Uvedené hodnoty jsou uvedeny v jednotkách wattů (W).

Patice

Ostatní značky
2G7 (1)
B15d (2)
Ba20d (2)
BA9S (1)
E10 (6)
E14 (15)
E27 (49)
E40 (6)
G23 (1)
GU4 (1)
Ostatní (1)
P14,5s (1)
P45t (1)
PX26d (1)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Barva světla

Barva světla značí, jakou hodnotu Kelvinů bude vybraný produkt mít. Vyberte si odstín žárovky, který se Vám hodí nejvíce.
 
Uvedené hodnoty jsou uvedeny v jednotkách kelvinů (K).
 
 

Světelný tok celkový

Vyberte si žárovku podle světelného toku. V naší nabídce máte velmi široké spektrum výběru. Uvedené hodnoty jsou uvedeny v jednotkách lumenů (lm).

Poradna

Zobrazení katalogu

Jak vybrat vhodnou žárovku

7.8.2017 Poradna

Máte doma konečně vysněný lustr, či lampu a tápete ve výběru vhodné žárovky? Není radno podcenit pečlivý výběr, protože se správnou žárovkou dosáhnete toho nejlepšího možného efektu, úspory i světelných vlastností. Pokud nemáte v žárovkách úplně jasno, nezoufejte. Níže vám poradíme, jak si na ně posvítit...

celý článek
V našem e-shopu jsme pro vás připravili kategorii speciální žárovky. Najdete v ní kamnové žárovky, jež nejsou určeny do svítidel, ale pro domácí spotřebiče, např. elektrické trouby či sporáky.

Dále vám také nabízíme kryptonové žárovky, které poskytují v porovnání s klasickou žárovkou vyšší svítivost a to při stejném výkonu. Je to způsobeno použitím vzácného plynu – kryptonu. K ceně všech speciálních žárovek je již připočítán recyklační poplatek.

Copyright © 1990 – 2018 Donoci, s.r.o.