volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Dětské lampičky

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Funkce
  • Typ
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
dřevo (11)
keramika (5)
kov (81)
plast (220)
sklo (3)
textil (28)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
E14 (80)
E27 (50)
G24q (1)
G4 (2)
G9 (1)
GU10 (1)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
IP20 (277)
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Funkce

Ostatní značky
Ve výběru Funkce si volíte rozšířené vlastnosti svítidla. Pokud zvolíte položku „LED technologie“, pak se Vám vyfiltrují produkty, které obsahují LED technologii.

Typ

Ostatní značky
Filtr Typ rozděluje osvětlení podle jejich typů a vy si tak můžete zvolit svítidlo přesně dle vašeho využití.

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (12)
Globo (4)
Luxera (1)
Philips (16)
Prezent (10)
Ostatní značky
BRILAGI (2)
Briloner (1)
Dalber (80)
Grundig (2)
Jupiter (2)
Lucide (7)
Pabobo (16)
Rabalux (34)
Top Light (15)
Varta (4)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.
Pro osvětlení psacího stolu v dětském pokoji lze použít dětská nástěnná svítidla, ale nejvhodnější jsou dětské lampičky. Dítě si je totiž může po stole různě posouvat, a měnit tak směr i intenzitu světla. Při psaní je také lze přemístit podle toho, jestli je dítě pravák nebo levák. Aby nedocházelo ke stínění, měl by mít pravák lampičku na levé straně a levák zase na pravé straně stolu. 

Sortiment dětských lampiček je v našem e-shopu velice široký – například lampička pouze s obrázkem na stínítku či již složitější lampa, která je tvaru nějakého zvířátka. Skvělé je, že motivy některých dětských lampiček jsou stejné i pro dětská stropní svítidla či dětské lustry, takže pokoj můžete mít krásně sladěný.   

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i