volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Nájezdová svítidla

Nemazat

Poradna

Zobrazení katalogu

Připravte se na jaro

16.3.2017 Exteriér

Po dlouhém zimním období se konečně příroda probouzí do svěží jarní nálady a všichni se jistě těšíme na pobyt venku. Pojďme společně rozsvítit naše zahrady, balkony a předzahrádky, rozšiřme svůj domov konečně i ven, na čerstvý vzduch!

celý článek
Dalším typem venkovního osvětlení jsou nájezdová svítidla. Jak už z jejich názvu vyplývá, najíždí se na ně, takže nejčastěji najdou uplatnění jako osvětlení příjezdových cest, které vedou ke garážím. Nájezdová světla jsou ale také krásným designovým prvkem pro nasvícení chodníčků v zahradě. V našem e-shopu si můžete vybrat nájezdová svítidla v různých designech a také s různou hloubkou zapuštění a průměrem montážního otvoru. V nabídce máme i solární nájezdová svítidla.

Při výběru nájezdového svítidla doporučujeme se dívat nejenon na vzhled, ale i praktičnost, především zjistěte, jestli světlo má dostatečnou hodnotu IP krytí. Nejlépe vybírejte svítidlo s IP67 – to značí, že světlo je zcela chráněno před vniknutím pevných cizích těles i před prachem a také je chráněno proti dočasnému ponoření do vody – 15 cm až 1 m hloubky.

© 2016 Osvětlenísvítidla.cz