volejte 515 555 113 až do 13:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Skvělá designovka v podobě osvětlení Nanoleaf

Datum: 23.3.2021

Příznivci chytré domácnosti, těšte se! Značka Nanoleaf vám přináší opravdu originální kousky z oblasti inteligentních svítidel.

Inteligentní LED panely

Inteligentní svítidla jsou velmi oblíbená. V mnoha ohledech vám mohou ulehčit život. Mají spoustu různých funkcí. Víme, jak jsou inteligentní svítidla žádaná, a proto vám u nás nabízíme hned několik značek, ze kterých si můžete v kategorii chytrého osvětlení vybrat. Ovšem pod značkou Nanoleaf naleznete opravdu originální kousky inteligentních LED panelů.
null 
 
Ovládání pomocí ovladače či za pomoci chytrého telefonu je samozřejmostí. Zapnutí, vypnutí, změna intenzity světla či barvy a další a další funkce. Můžete je ale ovládat či hrát světelné hry přímo dotykem ruky. Výběr barev je opravdu velmi pestrý. LED panely značky Nanoleaf nabízí výběr až z 16 milionů barev. Chytré ovládání zaručí také kompatibilita s Apple HomeKit a Amazon Alexa. Jejich tvar vám vždy umožní poskládání do vámi požadovaných obrazců dle vlastních představ. Mají oboustrannou lepící pásku, takže stačí pouze promyslet, rozmístit, naistalovat, nalepit a hra světel může začít. Mohou skvěle zapadnout jak do domácnosti, tak také například do restaurací a barů.
null 

Výrobce Nanoleaf

Výrobce Nanoleaf je na trhu již spoustu let. Jeho založení proběhlo v roce 2012. Založili ji tři přátelé – inženýři. První produkt pak uvedli na trh hned o rok později. Výrobce Nanoleaf je společností s ručením omezeným. Výroba probíhá pomocí patentované technologie, která je zaměřena na energetickou účinnost a udržitelný výrobní proces. Jejich produkty jsou opravdu unikátní a jedinečné. Jejich stmívatelné LED panely dodají každé domácnosti zcela jiný rozměr. V nabídce od výrobce Nanoleaf najdete kromě panelů také moderní a chytré žárovky a další příslušenství.
null 

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i