volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Vyzdobte si vaše venkovní prostory!

Léto je tady a vy určitě trávíte velkou část dne venku na zahradě či terase. Nezapomeňte si je tedy hezky vyzdobit!

Posezení venku s rodinou či přáteli je něco, na co se velká většina jistě každý rok těší. Aby však posezení i samotný dojem vaší zahrady a venkovních prostor byl příjemný, je potřeba si jej hezky vyzdobit.

Solární svítidla všeho druhu

Velkou roli, co se venkovních dekorací týče, budou hrát solární svítidla. U těch si můžete vybrat hned z několika typů. Hezký dojem vám mohou vykouzlit například solární svítidla, která lze kolíkem zapíchnout přímo do země. Jestliže si jich tedy pořídíte hned několik a hezky a systematicky je rozmístíte podél cesty k domu, mohou vám kromě toho, že se podle nich budete orientovat, plnit právě funkci dekorační.
 
null 
Další venkovní svítidla, která lze použít také pro dekorativní účely, mohou být různé venkovní řetězy. S těmi se nejčastěji setkáváte o Vánocích. V dnešní době však nemusejí ležet ve skříni ani přes léto. Můžete je totiž rozvěsit buď po stromech či do altánku nebo jiného venkovního posezení. Zvolit můžete buď různé jednobarevné kusy nebo můžete popustit uzdu vaší fantazii a zvolit některý barevný řetěz. Ten udělá radost jistě nejen vám, ale také vašim dětem.
null 
Co se solárního osvětlení týče, můžete si pořídit také hezké solární svítidlo na vaši skalku či zahrádku s květinami. V nabídce totiž naleznete také různá solární svítidla s motivy zvířátek, trpaslíků či podobných veselých motivů, které vám budou dělat na vaší zahradě jen parádu.
null 

Zahradní lampy

Kromě různých solárních svítidel lze takovou dekoraci zahrady nakombinovat i s různými zahradními lampami. A to jak s různými stojacími, tak také s těmi závěsnými. Ty se budou skvěle hodit na různé terasy či do venkovního posezení nebo také pod stříšku ke vchodovými dveřím. Vybrat si můžete hned z několika stylů. Od těch klasických až po různé rustikální kousky.
null 
Veškerá tato venkovní svítidla, která vám budou sloužit i jako dekorace samozřejmě splňují všechny bezpečnostní normy pro venkovní svícení. Ani takový déšť, který nás letošní léto často provází, vám na kvalitě svítidel neubere. Naopak. Můžete se s nimi cítit nejen příjemně, ale také bezpečně.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i