volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Vybavte se na letní kempování

Čas letních dovolených je tu! Chystáte se letos zažít dobrodružství v podobě kempování? Nezapomeňte na vhodnou výbavu.

Pokud jste se rozhodli, že některé dny letošní dovolené by to chtělo nějaké dobrodružství nebo zkrátka více přírody, skvělou volbou je zkrátka zajet si někam na camping. Ovšem vzhledem k tomu, že oproti ubytování v penzionu či podobném typu ubytovacích zařízení, nebudete mít vše jen tak po ruce, je potřeba se na takovou cestu vybavit sami. O hygienických potřebách, různém nádobí, spacích potřebách a dalších podobných věcech nemusíte ani pochybovat. To vše je potřeba si s sebou zabalit, aby vám nic nechybělo. Ovšem co je rovněž důležité, je nějaké to světýlko vhodné právě pro kempování.
 
 
null 

Pohodlně i pod stanem

Čas strávený kempováním má spoustu pozitiv. V první řadě to, že jste v přírodě, na čerstvém vzduchu. Ovšem také jste zde odkázáni pouze na sebe a na svoje zdroje. Jakmile se setmí, nesáhnete po vypínači, ale musíte si poradit sami. Na kempování je tedy určitě potřeba nějaká ta baterie či svítilna. Baterku je potřeba si pořídit v takovém rozměru, aby vyhovovala situacím, na které bude potřeba. Například pokud chcete baterii pro případ, že byste potřebovali něco opravit na autě, kterým jste sem přijeli a podobně, je dobré mít silnější a větší rozměr baterky. Na cestu na toaletu či do sprchy nebo na podobné cestování vám může posloužit jak větší, tak i menší typ baterky.
 
null 
 
Často se může stávat, že byste si rádi v umývárně umyly nádobí a dostanete se k tomu až večer po setmění. Ovšem plné ruce vám nedovolí nést si i svítilnu. K tomu se skvěle hodí různé čelovky. Ty máte umístěny přímo na hlavě a na držení svítidla tedy ruce nepotřebujete. Posvítit si můžete na veškeré činnosti, ke kterým budete obě ruce potřebovat.
null 
Pod stanem či při dalších různých pobytech v přírodě se vám bude určitě hodit také svítilna na zavěšení nebo taková, kterou si venku při posezení s přáteli položíte na stůl. Skvělou atmosféru vám pak může navodit i petrolejová lampa

Nezapomeňte na děti

V mnohých případech s vámi na takový typ dovolené poputují i děti, které mají prázdniny. Na ty je tedy také potřeba myslet. Pořídit jim můžete různé dětské svítilny, baterie menších rozměrů nebo třeba projektor či dětské přenosné lampičky, se kterými se jim bude lépe usínat.
 
null 

Bez zdroje by to nešlo

K tomu, aby vám taková svítilna či baterie svítila, je zapotřebí zdroj energie. Pokud ji budete mít kde nabít a pořídíte si na dobíjení přímo z elektřiny, nezapomeňte si k ní přibalit nabíječku. Pokud budete mít tu na baterky, nezapomeňte si vzít vhodný typ baterek. A to i do zásoby, aby byly po ruce i v případě, že baterie v baterce prostě dojde. Baterie můžete mít buď jednorázové či na dobíjení. Obojí můžete zakoupit také přímo u nás.
 
null 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i