volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Svítidla od našich TOP výrobců vás nezklamou

Každý má zcela určitě rád kvalitní zboží. Pokud přemýšlíte o koupi nového svítidla, je zde několik TOP výrobců, kteří jsou mezi všemi těmi nejlepšími.

Značka Philips

Jako první je jistě nutné zmínit výrobce Philips. Tuto firmu založili dva muži. Právě jejich příjmení nese jméno firmy. Jedná se o Gerarda Philipse a jeho otce Frederika. Místo založení bylo ve městě Eindhoven, a to v roce 1891. Jejich sortiment není jednotvárný. Tato firma se zabývá různými typy elektroniky a elektrotechniky. Od menších spotřebičů až po ty rozměrnější. Dokonce lze říci, že se jedná o jednu z největších elektronických firem na světě. V našem sortimentu vás však tato značka bude jistě zajímat především kvůli kvalitnímu osvětlení. Můžete si vybrat různé žárovky a všemožné druhy osvětlení. Velkou oblibu mají především LED svítidla a také chytré osvětlení, které vám v mnoha směrech může usnadnit život.

null           null

Rakouská kvalita Eglo

Další TOP značkou mezi výrobci je právě Eglo. Jak je již z názvu patrné, tato firma byla založena v Rakousku. Už rok založení napovídá, že má tato firma dlouhou minulost. Sahá až do roku 1969. A to už je pořádná dávka zkušeností a pokroků. Značka Eglo se neustále rozvíjí a žádný technický krok dopředu jí není cizí. Právě naopak. I díky jejich píli pod touto značkou najdete přes 70 provozoven. Velké množství sortimentu je zaměřeno na dekorativní svítidla. Tuto značku můžete vidět u spousty interiérových i exteriérových svítidel. Pokud si chcete vybavit váš dům svítidly stejného designu, tato značka vám to umožní. Některá svítidla totiž vyrábí přímo v sadách, aby byl celý koncept v případě potřeby sjednocen.
null 

Nejen žárovky Osram

Tuhle značku mnozí z vás pamatují opravdu léta. Není také divu. Její historie se začala psát již asi před 110 lety. Osram se zabývá oblastí všemožných špičkových technologií a je jednou z předních světových společností ve svém oboru. Má široké zaměření. Velkou nabídku najdete také u auto osvětlení. V naší nabídce vás však budou nejspíše nejvíce zajímat svítidla. Těch u nás pod touto značkou najdete jistě dost. Svítidla Osram jsou u nás v opravdu široké nabídce. Dále si mnoho z vás tuto značku spojuje také s žárovkami, které u nás bezesporu můžete pořídit také.

Rabalux

Mezi další velmi žádané značky v oblasti svítidel patří Rabalux. Centrum celé této firmy se nachází ve městě Györ v Maďarsku. O této značce můžeme slýchat již 24 let. Svoji velkou oblíbenost si získali hlavně díky spolehlivosti a také díky svému širokému sortimentu. Další velkou výhodou, díky které jsou v oblibě, je vyvážený poměr ceny a kvality. Také se snaží se co nejvíce zaměřit na úspornost svítidel. Výrobce Rabalux nabízí svítidla jak pro venkovní, tak i pro vnitřní prostory.

null

Paulmann

Paulmann je rodinnou značkou, která má sídlo v Německu. Díky jejich úspěšnosti se mohly pobočky značky Paulmann rozrůst až do 40 států. Svoje jméno nese tato značka opět po svém zakladateli. Tím  se v tomto případě stal muž jménem Rüdiger Paulmann. Jejich historie se píše více než 35 let. Zaměřují se jak jinak než na výrobu všemožných svítidel a žárovek. Velký důraz a důležitost kladou především na kvalitu a bezpečnost veškerých svítidel. A to jak vnitřních, tak i venkovních. Jejich hlavním motem je heslo „svítidla od lidí pro lidi“. Tomu se vždy snaží ve svojí činnosti dostát. I díky tomu u nich můžeme vidět několik certifikátů, které vám právě tuto kvalitu a bezpečnost potvrdí.

null

Globo

Stejně tak, jako je tomu u firmy Eglo, je firma Globo rakouského původu. Tato společnost vznikla v roce 1998. Tato firma se zabývá především vývojem a distribucí osvětlení, a to v celosvětovém měřítku. Krom koncových zákazníků mají mnoho svých zákazníků také v řadách různých větších obchodů, železářství a podobných prodejen. O značce Globo můžete slyšet ve více než 50 zemích celého světa, což o jejich oblíbenosti již jistě něco vypovídá. Jejich nabídka skýtá spoustu jednoduchých svítidel, ale také mnoho barevných dětských svítidel či i designových kousků.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i