volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Steinel - nejen senzorová svítidla

Pokud hledáte prvotřídní kvalitu za rozumnou cenu, prohlédněte si nabídku svítidel od výrobce Steinel!

Co by vás o výrobci mohlo zajímat

Společnost Steinel má dlouholetou historii, její založení se datuje již do roku 1959. Tento výrobce nabízí inovativní výrobky na opravdu světové úrovni. Neustále na sobě pracují a jejich produkty procházejí neustálým vývojem. I přestože je již nyní jejich nabídka opravdu pestrá, ani tak neusínají na vavřínech a sledují moderní trendy. Za kvalitu ručí také díky tomu, že výroba všech produktů probíhá pouze ve vlastních závodech. Ty jsou situovány v Německu, Švýcarsku, Rumunsku a Moldavské republice. Výrobce Steinel je známý po celém světě. Jejich svítidla – tedy nejen ty – jsou velmi oblíbená snad v každém koutě světa. Další z velmi pozitivních záležitostí je to, že jejich výrobní procesy a celé jejich fungování je skutečně šetrné k životnímu prostředí.
 
Vzhledem k tomu, že u svítidel značky Steinel jde především o zákazníka, zaměřují se především na jejich jednoduché použití, perfektní funkčnost a také dlouhou životnost. I co se ceny týče, je velmi pozitivní. Za dobré peníze tedy získáte skutečnou kvalitu.
 
Již je tomu 20 let, kdy právě tato firma Steinel vynalezla první senzorové svítidlo na světě. Jejich první vizí bylo chytré využívání energie. Právě díky nízké spotřebě zákazníci ušetří peníze za provoz, což je dalším plusem svítidel značky Steinel. Právem tedy získali také několik ocenění.
null 

Produkty výrobce Steinel

Informace o výrobci vás zaujaly a nyní si říkáte, jaký sortiment tenhle výrobce vlastně nabízí? I do toho vás ihned zasvětíme. Výrobce Steinel má ve své nabídce převážně svítidla venkovní. Expertem je konkrétně na senzorová svítidla, kde si můžete vybrat různé barvy či tvary a také velikosti. Senzorová svítidla mají velkou výhodu v tom, že již nebudete potřebovat vypínač. Věřte, že se vám bude takové svítidlo hodit. Když se budete vracet domů z práce či z nákupu nebo do ní ráno teprve půjdete, jistě je oceníte. Rozsvítí se totiž automaticky po zaznamenání pohybu a automaticky se po chvíli také zhasne.
null                      null
Ovšem samozřejmě nejen senzorová svítidla v řadě venkovních svítidel značky Steinel najdete. Také různá nástěnná či stropní, navíc také třeba domovní čísla. I solární lampy vám výrobce Steinel může nabídnout.
Navíc interiérová svítidla, různá koupelnová svítidla, která mají samozřejmě potřebné IP krytí, které by mělo být vyšší než u ostatních interiérových svítidel. Naleznete zde také různá technická svítidla, která se budou hodit do garáže, sklepa či přímo do různých prostor ve vaší firmě. U veškerých svítidel je zaručena jejich bezpečnost a prvotřídní kvalita.
null                        null 
Stačí si tedy prohlédnout nabídku svítidel Steinel a nechat se zlákat jejich prvotřídním designem.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i