volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Jaké menší společnosti spadají pod Philips?

Značka Philips je synonymem pro kvalitní produkty. To stejné platí i pro sesterské společnosti, které pod Philips spadají.

Rozhodli jste se, že si pořídíte svítidlo a nejvíce v kvalitě věříte výrobci Philips? Jak by také ne. Tato firma je na trhu už spoustu let a její kvalita je skutečně prvotřídní. Založení firmy se datuje až do roku 1891. Založil ji muž jménem Gerard Philips společně se svým otcem. Jedná se o nizozemskou firmu, která byla založena ve městě Eidhoven. Firma Philips se specializuje na spoustu odvětví a jedním z nich je i osvětlení, které u nás můžete ve velkém počtu nalézt. Ne však pouze jeden typ, od firmy Philips si můžete pořídit snad veškeré osvětlení, které domů i ven potřebujete. Nabídka od společnosti Philips také skýtá mnohá osvětlení pro vaši chytrou domácnost.

Philips a sesterské společnosti

Jelikož máte jistě rádi svítidla a jiné výrobky značky Philips, jistě by vám nemělo uniknout, že i když název výrobce není přímo Philips, může pod tuto značku spadat. To znamená, že součástí firmy Philips je i několik takzvaných podznaček neboli menších firem. Kvalita však stále zůstává na stejné úrovni.

Lirio by Philips

Společnosti Lirio by Philips je právě jednou z těchto firem, která spadá pod značku Philips. Tato značka nabízí svítidla belgického designu a to nejen u nás, ale v celosvětovém měřítku. Hlavním sortimentem této pod firmy jsou dekorativní svítidla. Jsou vyrobena z kvalitních materiálů a mají nadčasové tvary. Velmi často se s touto značkou setkáte u stropních svítidel a to u přisazených i závěsných. Ale také u stojacích a stolních lamp, které vás jistě svým designem a kvalitou nezklamou.
 
 

Philips Bright Light

Další kolekce osvětlení značky Philips má název Bright Light. Jedná se o atraktivní typy osvětlení a také prvotřídní série svítidel, které splňují veškeré záruky kvality. Pod touto značkou naleznete spoustu venkovních svítidel, jako jsou zahradní svítidla a další. A samozřejmě také interiérová bodová svítidla nebo třeba lampy, nástěnná či stropní svítidla.

Philips Eseo

Philips Eseo je rovněž značka, která spadá pod firmu Philips. Motto značky Eseo je „Světlo pro život“. Pod touto značkou najdete nejčastěji svítidla kuchyňská, ale také svítidla do obývacích pokojů či ložnic. Tato svítidla bývají vyráběna nejčastěji v kolekcích. A to proto, aby byl zákazník stoprocentně spokojen a mohl si design svého osvětlení perfektně sladit.
 

Philips Massive

V menších firmách, které spadají pod značku Philips, samozřejmě nesmíme zapomenout ani na známou pod značku Philips Massive. Tato značka zaručuje prvotřídní kvalitu a je také velmi oblíbená kvůli její dobré cenové dostupnosti, která je v naprosto nejlepším poměru. Platné evropské normy a přísné kontroly, které všechna svítidla pravidelně podstupují, zaručují bezpečnost a spokojenost zákazníka. I zde se můžete setkat s různými lustry, bodovými či podhledovými svítidly a také venkovními svítidly.

Philips Podium

Philips Podium je další menší firmou pod záštitou firmy Philips a nabízí stejně jako ostatní záruku prvotřídní kvality a široký sortiment svítidel.
 

Philips Pila

Poslední značkou, kterou se Philips může chlubit, je Philips Pila. Naleznete zde spoustu svítidel. Velmi často se Philips Pila zaměřuje především na LED světelné zdroje, například LED žárovky.
Philips a jeho sesterské společnosti nabízí skvělá a kvalitní svítidla, která vás jistě nezklamou.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.