volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Ochlaďte se s námi!

V horkých letních dnech většina z nás hledá jen místo pro odpočinek s chládkem. S naší pomocí budete mít doma takový chládek, že vás ani letní tropy nevyvedou z pohody!

Zanedlouho začne léto a s ním přijdou i občasná tropická vedra. Pokud žijete mimo město, je tu možnost, že se zchladíte v bazénu na zahrádce nebo ve stínu stromů při procházce okolním lesem. Ovšem pokud bydlíte v centru města a vaše jediná možnost ochlazení je místní koupaliště, které už je abnormálně přeplněné, moc možností vám nezbývá. Chlazené drinky a zmrzliny jsou sice možností, ale nemůžeme se přeci celý den utloukat čokoládovou zmrzlinou.
 
V této chvíli nastupují na scénu ventilátory - podlahové i stropní. Možná si říkáte, proč by jste si měli pořídit ventilátor, když si můžete pořídit klimatizaci. se kterou je to mnohem jednodušší. Ačkoliv to může být mnohem jednodušší, my vám řekneme hned několik důvodů, proč jsou naše ventilátory mnohem lepším řešením pro léto:
  1. ventilátory mají mnohem nižší pořizovací cenu
  2.  mají mnohem menší energetickou zátěž, tudíž jsou úspornější
  3. pokud má váš ventilátor zpětný chod*, ušetří vám spoustu nákladů za teplo
  4. jednoduchou montáž
  5. vytváří příjemný chladný vánek
  6. nevyžaduje prakticky žádnou údržbu
  7. při správném výběru vám navíc poslouží jako skvěly interiérový doplněk
*lopatky otáčí pomalu po směru hodinových ručiček, čímž dochází k nasávání studeného vzduchu zespodu, a současně je teplý vzduch vytlačován podél stěn k zemi
 
Naskytuje se zde samozřejmě i varianta ventilátorů, které lze zakoupit zároveň i jako světlo. Jejich cena je ve stejné cenové hladině a navíc nemusíte zamýšlet nad vhodným umístěním ventilátoru, aby nepřekážel vašemu hlavnímu osvětlení.
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.