volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Letní výprodej

Konečně jsme se dočkali léta. Abychom vám udělali ještě větší radost, připravili jsme si pro vás letní výprodej plný skvělých produktů s jedinečnými slevami.

Osvětlení interiéru za hubičku

Ať už potřebujete svítidlo do interiéru nebo do vašich venkovních prostor, můžete je mít nyní za skvělé ceny. Protože je tu čas dovolených, prázdnin a dalších letních aktivit, nachystali jsme si pro vás velký letní výprodej, kde ušetříte nějakou tu korunu, kterou můžete použít třeba na lepší dovolenou. Čekají na vás slevy ve výši až 70 %. A to už opravdu stojí za zvážení. Nový lustr, bodové svítidlo či třeba nástěnné nebo stropní svítidlo může vykouzlit z vašeho domu či bytu úplně jiný prostor. Pokud jste přemýšleli, že si některé z nich pořídíte, ale nechce se vám za něj utrácet velké sumy peněz, nyní už nemusíte. Stačí si vybrat požadované svítidlo v našem letním výprodeji a ještě ušetříte.
 
null 
 
Lampičky nebo třeba různé stojací lampy bývají nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Právě proto, že tohle víme, i tento typ doplňkových svítidel jsme pro vás zlevnili. To stejné platí o svítidlech nástěnných. Ať už potřebujete svítidlo kamkoliv, třeba i do kuchyně nebo koupelny, stačí si jen vybrat.
 
null 
 
S létem přichází také konec školního roku a s ním i vysvědčení vašich nejmenších. Co jim tedy udělat radost a za odměnu jim pořídit nové dětské svítidlo levně? Třeba v jejich oblíbené barvě nebo s motivem jeho oblíbeného hrdiny nebo postavičky, kterou mají rádi. Ani za ně v letním výprodeji nemusíte utrácet velké peníze. Právě naopak.
 
null 

Venkovní prostory nezůstanou pozadu

Protože v létě budete jistě trávit velkou část dne a také delší čas i večer venku na vaší zahradě, terase či dvorečku, je potřeba si i venkovní prostor vhodně osvětlit. Není nač čekat. Slevy na venkovní svítidla jsou u nás právě teď. Od solárních svítidel, které můžete použít i jako dekorační, až po ta, která vám pořádně zasvítí na cestu jako třeba nástěnná či reflektory. Každému se hodí jiný typ venkovního svítidla, a právě proto jich v letním výprodeji najdete velké množství.
 
null 

Bonusy navíc

Rádi vám děláme radost. A to tedy nejen tím, že jsme pro vás zlevnili svítidla, ale rádi vám k nákupu dáme ještě něco navíc. Při objednávce nad 2000 Kč u nás získáte dopravu zdarma. Krom toho, že ušetříte na svítidlech, ještě můžete ušetřit další peníze na poštovném.
Může se stát, že doma zjistíte, že byste raději jiný typ svítidla. To ale nevadí. Na vrácení či výměnu zboží máte u nás až 14 dní. A protože si stojíme za kvalitou veškerého našeho sortimentu, odpovídá tomu i záruční lhůta. Ta není dva, ale dokonce tři roky. Navíc máme opravdu velké množství zboží přímo u nás na skladě, takže ihned po tom, co nám zašlete objednávku, začínáme pracovat na tom, aby byla co nejdříve u vás.
null 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i