volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Elektromateriál pro všechny účely

Potřebujete prodlužovací kabel, zásuvky, vypínače a další elektromateriál? U nás najdete nejen svítidla, ale také další elektromateriál, který hledáte.

Je libo nový vypínač, rámeček či stmívač?

Pokud stavíte nový dům a pořizujete si nová svítidla nebo si jen chcete vyměnit stará za nová, uvažujete jistě také o pořízení nových vypínačů nebo alespoň rámečků. V případě, že jste si pořídili stmívatelný lustr, nejspíše také o stmívači. Pro tohle všechno už nemusíte zvlášť běhat do elektra. Vše můžete mít najednou a z pohodlí vašeho domova zároveň se svítidly. Najdete u nás tohle vše, aby vaše domácnost byla, co se týče svítidel a doplňkových složek, kompletní.

 

null             null

Pro vaši pohodlnou a komfortní domácnost

V každé domácnosti jistě oceníte určité předměty, které z vašeho domova vytvoří nejen příjemné a komfortní místo, ale také ho určitým způsobem zabezpečí. První, na co byste měli myslet, je hned vstup do domu. Každá návštěva a mnohdy i členové rodiny, kteří si zapomněli klíče, zazvoní na domovní zvonek. I ten si u nás můžete pořídit. Navíc, pokud máte rádi větší přehled, bude pro vás vhodnou variantou spíše videotelefon, se kterým hned uvidíte, kdo že to k vám právě jde.
null                  null
Další věc, která by neměla venku u vchodu chybět, je nějaké venkovní svítidlo. Těch budete kolem domu potřebovat určitě více. Ovšem k prvotnímu příchodu k domu se bude nejlépe hodit nejen vám, ale také právě různým návštěvám, pohybové čidlo, které se rozsvítí, jakmile zaznamená pohyb. A samo se také opět zhasne. Pohybové čidlo se však může hodit nejen ven, ale také do interiéru, kdy jej oceníte při přechodu přes chodbu, při cestě do koupelny, na toaletu a podobně.

Abyste se cítili doma bezpečněji, může vám k tomu pomoci také například hlásič kouře, který ihned, jakmile by zaznamenal v místnosti kouř, spustí alarm. Můžete si tedy být jisti, že i kdyby se nedej bože stala nějaká nepříjemnost, detektor kouře vás na tento typ problému ihned upozorní.
null                             null

Více tepla i chladu

V létě, kdy jsou venku opravdu úmorná horka, vám často není úplně příjemně ani doma. Jakmile otevřete okno, je tam ještě větší dusno a nedýchatelno. K těmto účelům vám bude plnit kvalitní službu ventilátor, který vám vzduch v místnosti příjemně ochladí. Vám se tak bude doma lépe odpočívat, ale také spát i pracovat.
Naopak v zimě, kdy bývá největší chladno právě od nohou, oceníte topné rohože, se kterými vám již doma nikdy zima nebude. Doma byste se měli cítit příjemně a komfortně a měli byste se tam také těšit. Nikdo přece nechce po celém dni v práci doma mrznout. Topné rohože jsou skvělé například do koupelny, ale i na toaletu či do dalších místností, kde také býváte často bosí.
null                   null

Baterie, akumulátory či nabíječky

Některá svítidla, ale samozřejmě nejen ta, potřebují ke svému fungování baterie. Pokud jste si takové svítidlo či spotřebič pořídili, můžete si zde na jednom místě pořídit právě také i baterie. Nejen jeden typ. Najdete zde různé typy, velikosti a také různé kapacity baterií. Buď jednorázové či nabíjecí. K těm budete potřebovat také nabíječku. Nabíječky nabízíme ovšem nejen na baterie, ale také na mobilní telefon. A to ať už na kabel, tak i do auta.
 
null                          null

Prodlužovací kabely, zásuvky a různé další

Snad se nenajde ani jedna domácnost, kde by občas nebyl potřeba nějaký prodlužovací kabel, konektor či podobný drobný elektromateriál. Také zásuvek není v domácnosti nikdy dost.
null                              null 
 
Pokud se vám tedy nechce cestovat do obchodu či objednávat na dalších internetových stránkách za nové poštovné, můžete i tyhle záležitosti pořídit přímo v našem e-shopu. Neváhejte si tedy prohlédnout kategorii elektromateriál. Jsme si jisti, že najdete vše, co potřebujete, ke správnému fungování vaší domácnosti.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.