volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Chytrá domácnost s výrobcem Nedis

Pokud si rádi usnadníte život chytrými svítidly a podobnými vychytávkami, jistě vás potěší nabídka chytrých produktů od výrobce Nedis.


Chytrá domácnost nade vše

Někdo dává přednost klasickým a tradičním produktům, někdo raději moderní vychytávky, se kterými je život snadnější a jednodušší. A právě pro vás je tu nabídka různých chytrých produktů od výrobce Nedis, se kterými bude váš život komfortnější. Vzhledem k tomu, že na našem e-shopu najdete především velké množství svítidel, měli bychom tedy v první řadě uvést v povědomí chytré žárovky Nedis, se kterými se každé svítidlo může stát právě tím chytrým. Chytré žárovky jsou stmívatelné a kromě toho také umí měnit barvy. V nabídce najdete různé tvary, patice a velikosti, z nichž si jistě vyberete právě takovou, kterou vaše svítidlo potřebuje.
null 
Další produkt, který vám život o něco usnadní, může být chytrá zásuvka. A to jak do interiéru, tak i ta venkovní. Ovládání na dálku je samozřejmostí. A některé ze zásuvek lze řídit dokonce i hlasem.
Možná také nemáte možnost elektrického připojení do venkovních prostor a přemýšlíte, jak tedy vlastně zapojíte ven zvonek. S bezdrátovým chytrým zvonkem máte po problému.
 
null           null
Důležité je si dům také zabezpečit před nevítanými hosty. Nikdo jistě nechce zažít překvapení v podobě vykradeného bytu po příchodu z práce či návratu z dovolené. K tomu, aby se takové věci nestávaly, poslouží chytrá kamera, se kterou budete mít přehled, co se u vás doma či venku kolem domu vlastně děje. K tomu si můžete rovnou pořídit i Wi-Fi alarm. Ovšem chytrých produktů značky Nedis zde najdete mnohem více. Od různých spínačů osvětlení, přes detektor úniku vody až po další chytré produkty.
null 

Ovládání na dálku

U všech těchto kousků pro vaši chytrou domácnost je samozřejmostí ovládání na dálku. Některé lze ovládat také hlasově. Každopádně vám k tomu postačí chytrý telefon či tablet a nemusíte již vstávat z gauče ani jezdit z práce domů, když budete potřebovat nějakou funkci nastavit.

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i