volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Venkovní solární svítidla

Datum: 11.5.2014

Sháníte nějaká venkovní svítidla? Podívejte se na nabídku - solární svítidla. Jde o osvětlní úsporné, levné a nápadité.

Je tu období krásného, teplého a slunečného počasí. Zahrady začínají kvést a tráva zelenat. K tomu abychom našim prostorům kolem domu dodaly ještě hezčí vzhled a doplnily prostory i nějakým umělým dekoračním doplňkem, který nám zároveň bude sloužit i jako jemné a zejména úsporné svítidlo, tak k takovým účelům doporučujeme využít venkovních solárních svítidel.

Solární osvětlení patří mezi moderní venkovní svítidla, která jsou šetrná k životnímu prostředí.Solární osvětlení funguje na principu toho, že solární panel, který je součástí solárních světelshromažďuje sluneční svit na základě kterého nám ve večerních hodinách svítidlo osvětlí zahradu. Není však svit solárních lamp natolik dostatečný abychom solární svítidla mohli brát jako důležité osvětlení zahradySolární světla se využívají spíše k dekorativnímu účelu.
 
Pokud jde o vzhled těchto svítidel, je možné si vybrat z neskutečně mnoho variant solárních lamp. Ať už hledáte klasický design solárních světel nebo vzhled napodobujícího různé trpaslíky, zvířátka či nejrůznější postavičky, tak všechny tyto designy si můžete prohlédnou a vybrat na našich stránkáchwww.osvetlenisvitidla.cz.
 
Nechte Vaši zahradu rozzářit tak aby působila dojmem kouzelným a pohádkovým.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.