volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Svítící obraz LED – moderní osvětlení do obýváku

Datum: 11.2.2016

Přemýšlíte, jaké dekorativní doplňky si pořídit do pokoje? Dominantou každé místnosti je zajisté obraz. Poté je určitě zapotřebí osvětlení. Proč tyto dva prvky nespojit?

Přemýšlíte, jaké dekorativní doplňky si pořídit do pokoje? Dominantou každé místnosti je zajisté obraz. Poté je určitě zapotřebí osvětlení. Proč tyto dva prvky nespojit? 

Dekorativní osvětlení, které tu ještě nebylo

Zní to neuvěřitelně, ale opravdu existuje produkt, který poslouží jako osvětlení do obýváku a zároveň do něj můžete zabodnout oči a pokochat se krajinou. Světelné diody jsou zabudovány přímo do jednotlivých prvků svítícího obrazu LED, jsou jeho součástí a přirozeně jej doplňují. Představte si například obraz mostu, na němž vyobrazená světla v dálce jsou světly skutečnými.

Svítící obraz jednoduše rozsvítíte pomocí nenápadného spínače na boku rámu. Výhodou LED svítidel je jejich energetická úspornost a dlouhá doba svítivosti. Vaše dekorativní osvětlení tedy vydrží zářit skutečně dlouho bez nutnosti výměny diod.  
LED svítící obraz

Svítící obraz LED, který šetří prostor

Nemáte rádi přeplácané byty, kde se pro samé dekorace nedá ani hnout? Pokud jste zastáncem minimalismu, svítící obraz LED vás určitě potěší. Tato světelná dekorace vás zbaví nutnosti pořizovat dodatečné nástěnné svítidlo, prostor tedy bude působit odlehčeným a nepřeplněným dojmem.

V naší nabídce si můžete vybrat stylové obrazy velkoměstských panoramat, díky jejichž světelným prvkům budete mít dojem, že žijete v těsném sousedství Manhattanu. Milovníci přírody si přijdou na své u obrazů, zachycujících květiny či motýla, v jejichž detailech jsou LED světla citlivě zakomponována.

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i