volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Novinka: svítidla od značky Esto

Datum: 6.4.2016

Náš sortiment neustále rozšiřujeme. Nově prodáváme svítidla od rakouského výrobce Esto. Ten se zaměřuje hlavně na LED světla.

Náš sortiment neustále rozšiřujeme. Nově prodáváme svítidla od rakouského výrobce Esto. Ten se zaměřuje hlavně na LED světla.

Skloubení úspornosti a kvalitních materiálů 

Rakouský výrobce Esto se výrobě osvětlení věnuje již více než padesát let a celou tu dobu se zaměřuje hlavně na tři aspekty – kvalitní provedení, bezpečnost a osobitý design, který je ovlivňován kulturní tradicí tří států – Rakouska, Itálie a Slovinska.

V naší nabídce najdete převážně svítidla Esto ve stropním provedení a s úspornými LED diodami, která jsou vhodná do obývacího pokoje a ložnice. Konkrétně bychom vás rádi upozornili na LED stropní svítidla CAROLINA, jejichž stínidla jsou vyrobena z třpytivých akrylových krystalů. Pokud preferujete přisazenější a jednodušší styl, pak lze doporučit kolekci DOMINO, v níž je zkombinován chrom, hliník a satinovaný akryl.

Moderní stolní LED lampy

Jak můžete vidět na obrázku níže, od značky Esto jsou k dispozici i stolní LED lampy. Uvedený typ ze série ERICA má keramickou základnu a textilní stínítko. V nabídce jsou ale i kancelářské LED lampičky, které drží krok s nejmodernějšími technologiemi – dotykové ovládání a dokonce i funkce bezdrátového dobíjení telefonu. 

Designová stolní lampa značky Esto

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.