volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Nová svítidla do Vaší kuchyně

Datum: 10.5.2014

Přemýšlíte, co Vám ještě v kuchyni schází? Jistě je to právě osvětlen!

Jistě jste si dali záležet na výběru vhodného osvětlení do obývacího či dětského pokoje a také do ložnice. Nezapomněli jste však na Vaši kuchyň? Právě zde je totiž pořízení vhodného osvětlení skutečně nezbytné.

 Pokud jste se rozhodli, že si Vaši kuchyň chcete zpestřit novým osvětlením, je třeba uvážit, kam byste rádi svítidlo umístili. Pokud již Vaše světlo nad kuchyňskou linkou dosluhuje, nejlepší svítidlo nad pracovní plochu bude některá z našich zářivek. Zářivky mají velkou výhodu v tom, že světlo je rovnoměrně rozprostřeno po celé pracovní ploše, takže se nemusíte bát toho, že u vaření budete muset přemýšlet, jak si stoupnout, abyste si nestínili. V dnešní době jsou zářivky vyráběny z opravdu kvalitních materiálů. Mají velkou životnost a oproti obyčejným žárovkám také velmi nízkou spotřebu energie.
 
Co se týče svítidla nad jídelní stůl, i tady máte několik možností. Je jen na Vás, jaký máte rádi styl. Vybrat si můžete kuchyňské lustry různých typů, tvarů a také barev, které budou lahodit Vašemu oku a se kterými se budete ve Vaší kuchyni cítit opravdu příjemně a pohodlně.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.