volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Nová moderní svítidla LIRIO

Datum: 10.5.2014

Představujeme nová designová svítidla značky LIRIO. Vyberte si osvětlení od jednoho z největších výrobců svítidel.

Nově naleznete v naší nabídce svítidla LIRIO. Jsou to bezesporu hlavně designová moderní svítidla, která obohatí každý interiér. Kvalita a inovativní vzhled jsou hlavními vlastnostmi osvětlení této značky. Připraven je výtah toho nejlepšího, co značka LIRIO může nabídnout. Ať jsou to lustrynástěnná svítidlastropní svítidlastolní lampy a stojací lampy.
 
Moderně laděná svítidla musí také obsahovat kvalitní materiály a zpracování. Designové lustry LIRIO jsou schopny Vám tento luxus naprosto zaručit. Nejčastěji používané materiály jsou hliník, sklo či plast. Vybrané lustry nabízejí také různé barevné fólie či LED diody, které změní barvu podle toho, jakou nastavíte pomocí dálkového ovladače.
 
Největší zastoupení mají stropní svítidla, kombinující dřevo, kov a sklo. Různé designy a barevné kombinace ulehčí výběru Vaší představě. Stropní svítidla jsou velice jednoduchá, za to vzhledově hezká svítidla, která lze použít naprosto v každé místnosti, chodba, kuchyně, záchod, schodiště apod.
 
Stolní a stojací lampy jsou hlavním znakem moderního interiéru.  Svítidla LIRIO nabízejí lampy mnoha tvarů a zpracování, stmívatelné lampy i klasické. Sjednoťte stolní lampy podlahovými lampami v jednotném designu a dostanete tak výjimečné kouzlo z Vašeho moderního domova.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.