volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Lustry nejen do kuchyně a obývacího pokoje

Datum: 13.5.2014

Každý chce mít jistě svůj domov útulný a přitom bezpečný a skvěle funkční. Jednou z velmi důležitých věcí je bezesporu osvětlení.

Dominantou každého domu či bytu bývají samozřejmě nejčastěji lustry. Nepochybně jsou velmi důležité především proto, že osvětlují velkou plochu, takže bývají zpravidla centrálním osvětlením. Lustr bývá většinou nepřehlédnutelnou součástí domova, proto se i na něm pozná, jaký má majitel domu rád styl.
 
Rustikální lustry ocení ti, kteří mají rádi styl starožitný. Neznamená to však, že by tato svítidla byla nějak nemoderní či zastaralá. Tato svítidla jsou vyráběna moderní technikou, která zaručuje perfektní funkčnost. K lustrům lze samozřejmě sladit i zbytek osvětlení. Máme tu také rustikální lampy a lampičky i nástěnná svítidla či stropní osvětlení v rustikálním stylu.
 
Ten kdo mám rád naopak styl honosný až přepychový, jistě zabrousí v naší nabídce do sekce lustrů křišťálových. Najdete tu křišťálová svítidla od obyčejnějšího vzhledu až po velmi honosné, které jsou nejlepší do větších prostor. Křišťálové lustry se však nehodí do každého interiéru. Je třeba, aby byly křišťálové lustry s interiérem sladěny a vybírány s rozvahou.
 
Vy, co si libujete v přírodních materiálech si můžete vybrat i taková světla jakými jsou ratanová svítidla, ke kterým tu najdete rovněž spoustu doplňkových svítidel, jako jsou lampy a různá jinásvítidla.
 
Samozřejmě to není vše. Náš internetový obchod nabízí ještě mnoho dalších typů lustrů, kde se jistě najde pro každého právě to, co hledá.

 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.