volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Lampy a světla do jarní zahrady

Datum: 29.2.2016

Chystáte se na jaře začít zkrášlovat zahradu? Využijte zahradní osvětlení. Jednoduché, ale stylové lampy jsou ideální volbou. Vhodně zvoleným doplňkem můžete dodat zahradě až kouzelný nádech.

Chystáte se na jaře zkrášlovat zahradu? Využijte zahradní osvětlení. Tradiční, retro nebo designové lampy jsou ideální volbou. Vhodně zvoleným doplňkem můžete dodat zahradě až kouzelný nádech.

Pochlubte se květinovým záhonem

Jedním z nejvyhledávanějších doplňků pro osvětlení venkovních prostor jsou zahradní lampy, které po setmění dodají udržovanému trávníku nebo vašim výstavním květinám zcela nový nádech. Vhodně vybrané materiály (hliník, plast) zajišťují lampám dlouhou životnost, čemuž napomáhá také využití LED žárovek. Zahradní svítidla jsou navíc vhodná i do vlhkého prostředí, takže není důvod mít obavy z ostřikovačů nebo ranní rosy. Vybavena jsou stupněm krytí IP44, který brání v proniknutí vodě i cizím částicím.
 
Součástí předzahrádek bývají příjezdové cesty, které přímo volají po vlastním osvětlení. Vhodné jsou větší venkovní lampy, které nejen dodají potřebné světlo, ale zároveň působí jako přirozená součást zahrady. Alternativou můžou být moderní sloupkové LED senzorové lampy s jednoduchým provedením šetřící energii. V poslední době jsou pro příjezdové cesty populární volbou nájezdová svítidla, která nezabírají žádné místo a vybaveny jsou úspornými LED žárovkami.

Pořiďte si designová světla

Pokud nejste fanoušky běžných typů zahradního osvětlení, nezoufejte. Na místo lamp v černé, nebo bílé je možné pořídit si i netradičně tvarovaná zahradní světla dělaná například z pozinkované oceli. Podobně stavěná svítidla mají designová stínítka nebo různé barevné prvky, které prozáří celou zahradu.
Toužíte po zahradním světle, které bude více připomínat okolní přírodu? Odstíny hnědé a tvary připomínající ptačí hnízda splynou s okolím a nebudou působit rušivě. Dobrou variantou je zahradní LED osvětlení například ve tvaru zvířat.

Kompletní nabídku našich produktů včetně solárního osvětlení na zahradu najdete v sekci venkovní osvětlení.
 

 

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i