volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Kuchyňská zářivková svítidla a kuchyňské lustry

Datum: 11.5.2014

Kuchyňská svítidla jsou nedílnou a nepostradatelnou součástí každé kuchyně, která se označuje jako tzv. srdce domácnosti.

Kuchyňskými svítidly se rozumí svítidla typu – kuchyňská zářivková svítidla, často nazývaná “podlinky a dále také nepostradatelné osvětlení jídelního stolu – kuchyňské lustry.

Osvětlení kuchyňské linky se využívá zejména k práci a přípravě pokrmů v kuchyni. Chceme-li připravit vítečný pokrm pro své blízké či upéct buchtu, je pak nutností na práci dobře vidět a to i z bezpečnostních důvodů. Zářivková kuchyňská svítidla i často používaná vestavná bodová svítidla, umístěná pod kuchyňskou linkou oceníme zejména v zimních časech, kdy se brzy stmívá a ve večerních hodinách bychom bez kvalitního osvětlení neviděli na to, co krájíme nebo jaké ingredience do jídla vlastně přidáváme.
 
Kuchyňské lustry jsou dalším důležitým pomocníkem a to zejména při stolování, kdy plní funkcipříjemného osvětlení jídelního stolu při ranní snídani, poledním obědě, večeři či jen tak posezení s přáteli.
Na kuchyňská svítidla jsou kladeny velké nároky. Nepotřebují však jen vynikající funkční vlastnosti. Je třeba i vkusného designového zpracování svítidla, aby i estetický dojem svítidel v místnosti působil zajímavě a pěkně. Žijeme v moderní době proto i designy svítidel odpovídají současným trendůmKategorie - kuchyňská svítidla uspokojí i ty, jejichž zalíbení není pouze v moderním designu ale spíše v klasickém, rustikálním nebo snad ratanovém  či vitrážovém stylu.

Jak je již značné, v dnešní době se vyrábí nespočetně mnoho druhů, ale i barevných kombinacíkuchyňských svítidel. Pro osvětlení jídelního stolu jsou ideální volbou stahovací lustrys nastavitelnou výškou, ale i lustry na lanku či řetězu. Je zkrátka jen na Vás, jakému typu svítidladáte přednost a v jakém duchu a barvách bude kuchyň Vaši chloubou.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.