volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Dětská svítidla

Datum: 11.5.2014

Kategorie - Dětská svítidla - Vám nabízí širokou nabídku osvětlení jak pro ty nejmenší, tak i pro dospívající teenagery..

Svítidla do dětských pokojíčků jsou radostí vybírat. Je neuvěřitelné, jakými nejrůznějšími pohádkovými postavičkami, zvířátkami, barvičkami apod., se nechali výrobci dětského osvětleníinspirovat.

Tak, jako každá místnost i dětské pokojíčky potřebují své hlavní osvětlení, které dokonale osvětlícelou plochu místnosti. Děti si tak při rozsvíceném lustru mohou bez obav hrát a skvěle přitom vidět na své aktivity a hry.
K hlavnímu osvětlení čili nejčastěji k dětskému lustru jsou mnohdy pořizována i jiná doplňková svítidla, jakými jsou nástěnná svítidla či stolní lampy.

Dětská nástěnná svítidla se využívají k decentnímu osvětlení, umístěného u postýlky dítěte. Příjemné světlo uspí Vaše ratolesti a Vy si tak zároveň nebudete kazit oči při předčítání pohádky na dobrou noc.
Stolní lampičky jsou naopak mnohdy až nepostradatelným pomocníkem na psacím stole. Malé děti tuto lampičku využijí k osvětlení při malování si a ty dospívající děti zase k plnění domácích úkolů, čtení si či k učení se.
Zkrátka pro děti a jejich dospívání je důležité mít místo, kde se budou cítit bezpečně, útulně a příjemně. Aby tomu tak bylo, je nutné pořídit pro dětský pokoj OSVĚTLENÍ čili nepostradatelný praktický ale i estetický doplněk dětského interiéru.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.