volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Co koupit k Valentýnu? Zkuste naši novinku: LED deštník

Datum: 4.2.2015

Darujte na Valentýna pěkné svítidlo. Vhodné jsou především stolní lampičky. A nebo buďte hodně originální a kupte LED deštník.

Darujte na Valentýna pěkné svítidlo. Vhodné jsou především stolní lampičky. A nebo buďte hodně originální a kupte LED deštník.

Stolní lampa k ValentýnuPěkný i praktický valentýnský dárek

Už pěknou řádku let se vždy 14. února připomíná svátek sv. Valentýna. Traduje se, že je odvozen od biskupa, který ve starověkém Římě tajně oddával páry a nakonec byl právě 14. února poraven. 

Valentýn je dnes po celém světě brán jako svátek všech zamilovaných. Lidé si nejen připomínají svou lásku, ale také si darují drobné dárky. 
Často se jedná o pamlsky či plyšáky, ale proč letos nevystoupit takzvaně z davu a nedát vaší drahé polovičce něco pěkného a zároveň praktického? 

Jako vhodné valentýnské dárky pro něj i pro ni můžeme uvést stolní lampičky. Typů je celá řada: vitrážové, dekorační, kancelářské, stmívatelné, ...Pokud jdete rádi s dobou, v naší nabídce jsou i moderní LED lampy. A nemusíte se bát, že by vás oslava Valentýna přišla moc draho, řadu stolních lamp jsme zlevnili a ty nejlevnější stojí méně než 200 Kč. 

Přijde vám lampička k Valentýnu málo nápaditá? Tak tu pro vás máme naši novinku: LED deštníky! Stačí stisknout tlačítko na rukojeti a LED pásky zabudované v průhledné konstrukci se rozsvítí. No není to ta pravá romantika? 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.