volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Křišťálové lustry

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
kov (234)
křišťál (218)
plast (9)
sklo (68)
textil (5)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
bílá (9)
černá (5)
čirá (160)
fialová (3)
hnědá (1)
měděná (1)
šedá (7)
zlatá (68)
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
E14 (114)
E27 (35)
G4 (14)
G9 (21)
GU10 (6)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
IP20 (182)
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (45)
Globo (23)
Luxera (38)
Prezent (17)
Ostatní značky
Artcrystal (63)
Ideal Lux (16)
Jupiter (2)
KEMAR (4)
Rabalux (1)
Top Light (1)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.
Líbí se vám blyštivé křišťálové lustry, které jsou k vidění v divadlech a reprezentačních sálech? Tak si nějaký podobný kupte domů. Námi nabízené sice nedosahují takových velkých rozměrů, to jim ale nijak neubírá na jejich nádheře.

Můžete si být jisti, že s křišťálovým lustrem bude váš interiér nezapomenutelný. Navíc jej můžete ještě doplnit o nástěnné kříštálové svítidlo.

Copyright © 1990 – 2018 Donoci, s.r.o.