volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

LED žárovky

Nemazat

Poradna

Zobrazení katalogu

Patice - jak se v nich orientovat

Máte doma svoji oblíbenou lampu či starožitný lustr, kterého se nehodláte vzdát a přesto do něj chcete pořídit úsporné žárovky namísto klasických? Není to naštěstí žádný problém. Výrobci nových úsporných zářivek vyrábí tyto své výrobky se shodnými paticemi a závity, jako již existují u žárovek klasických. Je tedy možné je bez potíží použít i ve vašem stávajícím osvětlení.

celý článek

LED žárovky

Stále více lidí používá LED žárovky. Jde totiž o typ žárovky, která má společně s úspornou žárovkou velmi vysokou účinnost – ve srovnání s klasickou žárovkou uspoří až 80 % energie. Dalšími výhodami LED žárovky je okamžitý náběh na plný výkon, nejvyšší doba života ze všech typů světelných zdrojů (až 25 000 hodin), snadná likvidace (neobsahuje rtuť) a za provozu je chladná, takže je ideální do dětských svítidel

Použití LED žárovky je velmi flexibilní, dá se namontovat do celé řady svítidel, vhodná je zvláště pro dekorační a bodové osvětlení. Protože se vám snažíme vycházet co nejvíce vstříc, v našem e-shopu najdete velký výběr LED osvětlení – tedy svítidel, v nichž jsou použity LED žárovky. Velké oblibě se u zákazníků těší LED reflektory a LED pásky. K ceně LED žárovek je již připočítán recyklační poplatek.

© 2016 Osvětlenísvítidla.cz