volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu
Banner kategorie DOPRAVA

LED žárovky

  • Typ
  • Patice
  • Příkon zdroje
  • Světelný tok celkový
  • Teplota chromatičnosti
  • Funkce
  • Výrobce
  • Dostupnost

Typ

Ostatní značky
Filtr Typ rozděluje osvětlení podle jejich typů a vy si tak můžete zvolit svítidlo přesně dle vašeho využití.

Patice

Ostatní značky
B22 (8)
B22d (2)
E14 (250)
E27 (649)
E40 (5)
G13 (21)
G24d (3)
G4 (16)
G53 (12)
G9 (41)
GU10 (130)
GU4 (1)
GU5,3/MR16 (32)
GX53 (4)
GY6,35 (2)
R7s (13)
SV8.5-8 (2)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Příkon zdroje

Zvolte si Vámi požadovaný příkon žárovky. Volit můžete od těch nejúspornějších až po nejvýkonnější. Uvedené hodnoty jsou uvedeny v jednotkách wattů (W).

Světelný tok celkový

Vyberte si žárovku podle světelného toku. V naší nabídce máte velmi široké spektrum výběru. Uvedené hodnoty jsou uvedeny v jednotkách lumenů (lm).

Teplota chromatičnosti

Barva světla značí, jakou hodnotu Kelvinů bude vybraný produkt mít. Vyberte si odstín žárovky, který se Vám hodí nejvíce.
 
Uvedené hodnoty jsou uvedeny v jednotkách kelvinů (K).
 
 

Funkce

Ostatní značky
Ve výběru Funkce si volíte rozšířené vlastnosti svítidla. Pokud zvolíte položku „LED technologie“, pak se Vám vyfiltrují produkty, které obsahují LED technologii.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (64)
Globo (4)
Luxera (2)
Philips (356)
Steinel (3)
Ostatní značky
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Poradna

Zobrazení katalogu

OSRAM - stoletá tradice pro osvětlovací techniku

Znáte společnost s více než stoletou tradicí? Společnost, která vyrábí nepřeberné množství osvětlovací techniky? Jedna taková existuje a my Vám o ní něco řekneme!

celý článek

Jak vybrat vhodnou žárovku

7.8.2017 Poradna

Máte doma konečně vysněný lustr, či lampu a tápete ve výběru vhodné žárovky? Není radno podcenit pečlivý výběr, protože se správnou žárovkou dosáhnete toho nejlepšího možného efektu, úspory i světelných vlastností. Pokud nemáte v žárovkách úplně jasno, nezoufejte. Níže vám poradíme, jak si na ně posvítit...

celý článek

Patice - jak se v nich orientovat

Máte doma svoji oblíbenou lampu či starožitný lustr, kterého se nehodláte vzdát a přesto do něj chcete pořídit úsporné žárovky namísto klasických? Není to naštěstí žádný problém. Výrobci nových úsporných zářivek vyrábí tyto své výrobky se shodnými paticemi a závity, jako již existují u žárovek klasických. Je tedy možné je bez potíží použít i ve vašem stávajícím osvětlení.

celý článek

LED žárovky

Stále více lidí používá LED žárovky. Jde totiž o typ žárovky, která má společně s úspornou žárovkou velmi vysokou účinnost – ve srovnání s klasickou žárovkou uspoří až 80 % energie. Dalšími výhodami LED žárovky je okamžitý náběh na plný výkon, nejvyšší doba života ze všech typů světelných zdrojů (až 25 000 hodin), snadná likvidace (neobsahuje rtuť) a za provozu je chladná, takže je ideální do dětských svítidel

Použití LED žárovky je velmi flexibilní, dá se namontovat do celé řady svítidel, vhodná je zvláště pro dekorační a bodové osvětlení. Protože se vám snažíme vycházet co nejvíce vstříc, v našem e-shopu najdete velký výběr LED osvětlení – tedy svítidel, v nichž jsou použity LED žárovky. Velké oblibě se u zákazníků těší LED reflektory a LED pásky. K ceně LED žárovek je již připočítán recyklační poplatek.

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i