volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu
Banner kategorie DOPRAVA

Zářivková svítidla

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (7)
Globo (3)
Luxera (6)
Philips (22)
Prezent (12)
Steinel (5)
Ostatní značky
APLED (9)
Emithor (3)
Fulgur (9)
Greenlux (50)
Hi Lite (16)
Iverlux (2)
Ledvance (18)
Narva (22)
Osram (1)
Paulmann (5)
Rabalux (26)
Top Light (17)
TRQ (5)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Požadovaný obsah nenalezen.

Zářivková svítidla najdou uplatnění především v kuchyních, koupelnách, kancelářích, garážích a halách. Jedná se vlastně o svítidlo, v němž je zabudována různě dlouhá zářivková trubice. Její výhodou je nízká úspora energie, velká rovnoměrná světelnost a dlouhá životnost. 

Z těchto důvodů jsou zářivková svítidla nejčastěji umisťována nad kuchyňskou linku, nad zrcadlo v koupelně nebo předsíni a pak také do protor garáží a hal – více najdete v záložce průmyslová svítidla. A zářivková světla přijdou vhod i v případě, že vypadne elektrický proud. Jedná se o tzv. nouzová svítidla

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i