volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu
Banner kategorie DOPRAVA

Venkovní osvětlení

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (644)
Globo (186)
Luxera (10)
Philips (282)
Prezent (90)
Steinel (155)
Ostatní značky
APLED (14)
Argon (8)
Artemide (3)
Azzardo (50)
BRILAGI (31)
Brilliant (1)
Briloner (1)
DeMarkt (35)
Emithor (29)
Fenix (25)
Fulgur (13)
Greenlux (94)
Grundig (30)
HELIOS (3)
Hi Lite (4)
IBV (4)
Ideal Lux (46)
Immax NEO (14)
LED2 (25)
Ledvance (247)
Lucide (133)
Markslöjd (24)
MW-LIGHT (1)
Narva (6)
Osram (6)
Paulmann (45)
Rabalux (338)
Reality (3)
Red (9)
Redo (134)
Sencor (15)
Top Light (48)
Trio (1)
TRQ (1)
Varta (23)
Wofi (1)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Poradna

Zobrazení katalogu

Vánoční dárky pro vaši rodinu a blízké

Vánoce klepou na dveře a přípravy na ně vrcholí. Je však dost možné, že pro některé členy domácnosti nebo přátele stále nemáte dárek. Pokud jsme se trefili, jste u nás na správném místě!

celý článek

Požadovaný obsah nenalezen.

Venkovní osvětlení

Už máte vybraná interiérová svítidla, ale ještě nevíte, jak osvětlit vaši zahradu, terasu, prostor před vchodem domu či před garáží? Pak jste v našem e-shopu v této kategorii venkovní osvětlení na tom správném místě. Věříme, že v naší široké nabídce si vybere každý.

Pro osvětlení terasy či vchodu domu doporučujeme nástěnná a závěsná svítidla a v poslední době stále populárnější LED venkovní svítidla. V zahradě najdou uplatnění zahradní lampy, bodové osvětlení a solární svítidla. Když potřebujete osvětlit cestu ke garáži nebo chodník v zahradě volte nájezdová svítidla. A že nemáte do zahrady přivedenou elektřinu? Nevadí. V našem e-shopu vám nabízíme petrolejové lampy. 

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i