volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Vánoční stromky

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
dřevo (16)
plast (118)
textil (12)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
béžová (13)
bílá (28)
hnědá (14)
zelená (113)
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
GU4 (1)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Počet žárovek

Ostatní značky
1 (1)
Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Ostatní značky
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.
Chcete chránit přírodu? Nechcete uklízet opadávající jehličky? A  nechcete každý rok shánět stromek? Jednoduchým řešením je pořídit si umělý vánoční stromek. U nás máte na výběr z několika variant, přičemž jejich součástí je i osvětlení. 

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i