volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Stínidla na lampy

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Typ
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
peří (7)
plast (17)
sklo (1)
textil (20)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
béžová (3)
bílá (15)
černá (2)
červená (1)
hnědá (7)
měděná (1)
modrá (2)
růžová (5)
šedá (6)
zelená (2)
zlatá (1)
žlutá (1)
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
E14 (15)
E27 (24)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
IP20 (28)
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Typ

Ostatní značky
Stínidlo (41)
Filtr Typ rozděluje osvětlení podle jejich typů a vy si tak můžete zvolit svítidlo přesně dle vašeho využití.

Počet žárovek

Ostatní značky
1 (2)
Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (14)
Globo (1)
Ostatní značky
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.
V našem e-shopu najdete širokou nabídku lamp a lampiček, ale pokud byste si stolní nebo stojací svítidlo chtěli "sestavit" podle svého, je to také možné. V této kategorii vám totiž nabízíme stínidla a stínítka, která pak libovolně zkombinujete s lampovými nohami

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i