volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu
Banner kategorie DOPRAVA

Reflektory

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
guma (1)
kov (289)
plast (115)
sklo (98)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
antracit (9)
bílá (74)
černá (197)
čirá (3)
modrá (1)
oranžová (18)
šedá (69)
zelená (1)
žlutá (10)
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
E27 (1)
GU10 (1)
R7s (2)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
IP20 (1)
IP33 (2)
IP40 (4)
IP44 (90)
IP54 (16)
IP55 (8)
IP64 (3)
IP65 (220)
IP66 (5)
54 (1)
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (19)
Globo (11)
Philips (5)
Prezent (1)
Steinel (34)
Ostatní značky
APLED (5)
Fulgur (1)
Greenlux (11)
Hi Lite (1)
LED2 (1)
Ledvance (59)
Lucide (1)
Top Light (5)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

 Reflektory

Jestliže potřebujete pořádně osvětlit památky, parkoviště, sochy, haly, zahrady, prostory před domem či billboardy doporučujeme zakoupit reflektory. Ty mohou být buď přenosné (vhodné třeba v případě, že si potřebujete posvítit při práci v noci), nebo přisazené ke stropu či stěně.

V našem e-shopu si můžete vybrat z různých tvarů reflektorů a zvolit si také můžete světelný zdroj neboli žárovku. Mezi zákazníky je nejoblíbenější LED reflektor. Důvod je zřejmý – při velmi nízké spotřebě energie poskytuje velký výkon světla. Dále si u nás můžete objednat halogenový reflektor a reflektor s čidlem, to znamená, že se reflektor automaticky rozsvítí a pak zase vypne.  

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i