volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Příslušenství pro lustry

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
beton (1)
dřevo (1)
kov (64)
papír (11)
plast (78)
sklo (17)
textil (18)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
E14 (15)
E27 (105)
G4 (2)
G9 (3)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
IP20 (86)
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (9)
Globo (9)
Luxera (1)
Philips (3)
Prezent (11)
Ostatní značky
Azzardo (7)
Esto (4)
Greenlux (6)
Ideal Lux (1)
Jupiter (1)
KEMAR (4)
Paulmann (7)
Rabalux (15)
Umage (11)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.
V našem e-shopu najdete velký výběr lustrů, například křištálové, vitrážové, rustikální či ratanové. Stejně tak si u nás vyberou ti, kteří shánějí klasické, moderní nebo dětské lustry. A aby byly naše služby kompletní, přinášíme vám i tuto kategorii příslušenství pro lustry. Konkrétně si zde můžete koupit náhradní skla a prodlužovací kabely

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i