volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Poradna

 
Nahoře v menu si pohodlně vyberte kategorii nebo si rozklikněte přímo článek dole v seznamu.
 
 
Jakou lampu vybrat do obýváku a ložnice?

Jakou lampu vybrat do obýváku a ložnice?

Pouze centrální osvětlení v obývacím pokoji nebo ložnici nestačí. Proto přicházejí na scénu lampy - stojací, stolní i nástěnné, které zajistí dostatek světla a zpříjemní obytný prostor svým světlem.


Jak správně vybrat lustr do obýváku a ložnice?

Jak správně vybrat lustr do obýváku a ložnice?

Namáháte si hlavu s výběrem hlavního osvětlení obývacího pokoje a ložnice? Nevíte, jak by centrální svítidlo mělo vypadat a podle čeho vybírat? I když se to nezdá, tak správné osvětlení dokáže dojem z pokoje velmi pozvednout!


Jak hravě rozsvítit dětský pokoj?

Jak hravě rozsvítit dětský pokoj?

Myslíte si, že musí být osvětlení nuda? Ale vůbec ne! Nabídka osvětlení do dětského pokoje hýří barvami a pohádkovými postavičkami. Dětská svítidla promění pokojíček v kouzelný koutek na hraní i odpočinek.


Co je to vintage osvětlení?

Co je to vintage osvětlení?

Máte rádi kousky s nádechem starých časů? Originální osvětlení zapadne do klasického i moderního interiéru.


Proč vybrat dřevěné osvětlení?

Proč vybrat dřevěné osvětlení?

Máte rádi přírodní materiály? Dřevěné osvětlení vás zaujme na první pohled svým neotřelým designem.


Co je to vitrážové osvětlení?

Co je to vitrážové osvětlení?

Sklo použité v interiéru je nadčasovým prvkem. Barevné kombinace dokáží rozzářit jakoukoli místnost. Pohrajte si se světlem, odměnou vám budou neobyčejné scenerie.


Jak vybrat vhodnou žárovku

Jak vybrat vhodnou žárovku

Máte doma konečně vysněný lustr, či lampu a tápete ve výběru vhodné žárovky? Není radno podcenit pečlivý výběr, protože se správnou žárovkou dosáhnete toho nejlepšího možného efektu, úspory i světelných vlastností. Pokud nemáte v žárovkách úplně jasno, nezoufejte. Níže vám poradíme, jak si na ně posvítit...


Solární osvětlení

Solární osvětlení

Sluneční energie se stále více využívá pro nejrozličnější typy osvětlení po celém světě. Dlouhodobá úspora energie, zachování vzácných přírodních zdrojů a odstranění nutnosti vytváření dalších energií vedou k rychlému rozvoji solárních osvětlovacích systémů po celém světě. Pokud ještě žádné solární svítidlo nevlastníte, pojďte se s námi s nimi seznámit. Ukážeme vám jeho výhody i široké možnosti využití.


Připravte se na jaro

Připravte se na jaro

Po dlouhém zimním období se konečně příroda probouzí do svěží jarní nálady a všichni se jistě těšíme na pobyt venku. Pojďme společně rozsvítit naše zahrady, balkony a předzahrádky, rozšiřme svůj domov konečně i ven, na čerstvý vzduch!


Jaký vybrat LED pásek do kuchyně

Jaký vybrat LED pásek do kuchyně

Pro většinu z nás je vaření zábavou. K tomu, abychom v kuchyni mohli neomezeně pracovat, musíme vybrat vhodné osvětlení. Jestliže se rozhodneme pro LED pásek, budeme jistě spokojeni jak po stránce ekonomické, neboť nám šetří elektrickou energii, a v neposlední řadě podtrhnou design celé kuchyně


Jak vybrat vhodnou LED žárovku

Jak vybrat vhodnou LED žárovku

Každý z nás se určitě ocitl v situaci, kdy doma dosloužila obyčejná, jinak řečeno vláknová žárovka. A co teď? Pořídit opět kalsickou žárovku? Nebo už raději nějakou lepší, třeba LED žárovku?


Osvětlete si s námi celý dům

Osvětlete si s námi celý dům

Světlo hraje v životě každého člověka důležitou roli. Již na počátku zařizování svého bytu nebo rodinného domu se rozhodujete pro typ osvětlení, ať už je to kuchyně, koupelna, obývací pokoj, ložnice či dětský pokoj a nebo také zahrada.Každá místnost v domě nebo bytě má svá specifika.


Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.