volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Pohybová čidla

  • Výrobce
  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Dostupnost

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (8)
Philips (2)
Steinel (150)
Ostatní značky
Greenlux (7)
Panlux (5)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Materiál

Ostatní značky
kov (1)
plast (117)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
antracit (3)
bílá (130)
černá (28)
šedá (3)
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
R7s (2)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
IP20 (66)
IP42 (1)
IP44 (20)
IP54 (90)
IP55 (1)
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.
Pohybová čidla najdou uplatnění v garážích či sklepech. V momentě vašeho příchodu se automaticky rozsvítí a pak zase po chvilce zhasne. Díky světlům s čidly nebude zbytečně svítit, a ušeříte tak na spotřebě elektrické energie. 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.