volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu
Banner kategorie DOPRAVA

Podhledová svítidla

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (297)
Globo (9)
Luxera (50)
Philips (182)
Prezent (5)
Steinel (5)
Ostatní značky
APLED (1)
Azzardo (48)
Brilliant (2)
Briloner (39)
Emithor (33)
Fulgur (23)
Greenlux (70)
Ideal Lux (10)
LED2 (5)
LEDKO (7)
Ledvance (10)
Lucide (23)
MALMBERGS (1)
Narva (11)
Osram (2)
Paulmann (116)
Rabalux (66)
Red (15)
Top Light (15)
TOSHIBA (4)
Trio (2)
Xiaomi (3)
Zuma Line (12)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Poradna

Zobrazení katalogu

Podhledy a bodovky

Šimek Lukáš 10.4.2019 Aktuality a oznámení

Podhledová, bodová, podhledová bodová svítidla - co tyto názvy znamenají? A kde se tato svítidla mohou použít? To a mnohem více se dozvíte v našem článku!

celý článek

Požadovaný obsah nenalezen.

Jestliže chcete svůj interiér něčím ozvláštnit, pak výborným řešením je podhledové osvětlení. Jde v podstatě o bodová světla, která se zabudovávají do stropů nebo sádrokartonů, proto se tato světla označují i jako zápustná svítidla.  Jejich předností tak je, že se ně nepráší a nic neruší čistou linii stropu, navíc některá podhledová svítidla je možné otáčet  do různých směrů, takže vytváří specifickou atmosféru. 

Podhledová svítidla jsou vhodná především do obývacích pokojů, kuchyní a ložnic. Je však potřeba upozornit, že se jedná o doplňkové osvětlení, které je vždy potřeba doplnit stropními svítidly, lustry nebo nástěnnými svítidly. Pokud byste rádi svoji místnost oživili, ale podhledová světla z jakýchkoliv důvodů použít nemůžete, doporučujeme ještě kliknout do záložky s LED pásky. Ty totiž také dokážou prostoru vtisknou jedinečný šmrnc, navíc jsou rozvítit v různých barvách. 

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i