volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Osvětlení zrcadla v koupelně

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
kov (162)
plast (136)
sklo (22)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
bílá (86)
bronzová (3)
černá (29)
čirá (3)
šedá (1)
zlatá (2)
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
E14 (4)
G5 (1)
G9 (9)
GU10 (2)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
IP20 (2)
IP21 (4)
IP23 (2)
IP44 (178)
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (31)
Globo (1)
Luxera (2)
Philips (9)
Prezent (20)
Ostatní značky
Azzardo (6)
Briloner (2)
Fulgur (1)
Greenlux (6)
LEDKO (1)
Ledvance (3)
Lucide (4)
Paulmann (11)
Rabalux (18)
Red (4)
Redo (6)
Top Light (21)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Poradna

Zobrazení katalogu

Rozsviťte si Valentýna

Svatý Valentýn a očekávané čokoládky s plyšovým medvědem? Nuda? Chcete letos svou lásku skutečně překvapit a potěšit originálním dárkem? Jste na správné adrese. Níže naleznete skvělé tipy, jakým dárkem svou milovanou polovičku letos obdarovat.

celý článek
V koupelně nebudete potřebovat jen centrální svítidlo – ať již ve formě stropního, nástěnného, nebo bodového světla – osvětlit je nutné také prostor kolem zrcadla. A jaké osvětlení nad zrcadlo zvolit?

Velmi používané jsou bodovky a nástěnná svítidla, které v sobě mají zabudovanou zářivkovou trubici. Ta totiž poskytnou dostatek intenzivního světla, které je pro nejrůznější činnosti, jako je make-up či holení, potřeba. 

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i