volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Magazín

EGLO Connect - inteligentní osvětlení

EGLO Connect - inteligentní osvětlení

Nebaví Vás už bloudit tmou doma či venku? Díky inteligentnímu osvětlení se budete moci po své domácnosti pohodlně pohybovat. Inteligentní osvětlení představuje vyšší úrověň osvětlení.


Přání hezkých svátků vánočních

Přání hezkých svátků vánočních

"Přišly, přišly po roce vytoužené Vánoce. Zas jsme všichni pospolu, usedneme ke stolu. Svátky Vánoc prožíváme, vůbec nikam nespěcháme."


Moderní LED stolní lampy s displejem

Moderní LED stolní lampy s displejem

Tahle novinka by rozhodně neměla chybět na Vašem pracovním stole.


Doprava zdarma pro všechny!

Doprava zdarma pro všechny!

Za nákup svítidel vás odměníme nejen dárkem, ale i dopravou zdarma.


Svítidla VARNA PLUS

Svítidla VARNA PLUS

Spolehlivost, vysoká odolnost, dlouhá životnost, nadčasové provedení a příjemné teplé denní světlo. Přesně tak lze charakterizovat osvětlení VARNA PLUS, kterou vám nyní s potěšením představujeme. A jako skvělý bonus dodáváme ještě neodolatelně výhodné ceny celé kolekce!


Svítidla EGLO LAMELLA

Svítidla EGLO LAMELLA

Jednoduché čisté křivky, minimalistická elegance a vzdušná lehkost. Tak lze charakterizovat vyjímečné kolekce svítidel Eglo Lamella, které vám nyní s potěšením představujeme. EGLO svítidla určují trendy a stanovují nová měřítka kvality a designu.


Solární svítidla do stanu i na chatu

Solární svítidla do stanu i na chatu

LED solární lucerna LIFE LIGHT HOME - skvělé řešení pro všechna vaše letní dobrodružství! Neomezujte se dosahem elektrického proudu či svitem slunce a vydejte se vstříct letním zážitkům kdykoliv a kdekoliv se skvělou sadou LED osvětlení.


Den matek

Den matek

Blíží se druhá květnová neděle a s ní krásný svátek, který vzdává hold našim nejbližším a nejmilejším osobám na světě - maminkám. Milé maminky, chceme vám poděkovat za všechny ty roky, kdy jste se o naše rodiny láskyplně staraly. Přejeme vám krásný Den Matek.


Jsme Spolehlivá firma

Jsme Spolehlivá firma

Stali jsme se držiteli ocenění Spolehlivá firma od informačního portálu zivefirmy.cz.


Patice - jak se v nich orientovat

Patice - jak se v nich orientovat

Máte doma svoji oblíbenou lampu či starožitný lustr, kterého se nehodláte vzdát a přesto do něj chcete pořídit úsporné žárovky namísto klasických? Není to naštěstí žádný problém. Výrobci nových úsporných zářivek vyrábí tyto své výrobky se shodnými paticemi a závity, jako již existují u žárovek klasických. Je tedy možné je bez potíží použít i ve vašem stávajícím osvětlení.


Milé ženy - vše nejlepší!

Milé ženy - vše nejlepší!

Milé slečny, drahé paní, chtěli bychom Vám všem vyjádřit úctu a poděkování a připomenout si s Vámi oslavu ženské odhodlanosti, dobroty a něžnosti, Mezinárodní den žen. Přejeme Vám všem krásný den plný pozornosti od Vašich blízkých, užijte si jej v radosti a pohodě.


Jak propojit LED pásky

Jak propojit LED pásky

Chceme-li instalovat ve své domácnosti LED pásky skutečně jako profesionálové, je ideální aplikovat je tzv. „na míru“ danému prostoru, aby byl výsledný efekt jednoduše dokonalý. V tomto případě se nevyhneme jejich stříhání a spojování do požadované délky a tvaru. LED pásky je možné stříhat i obyčejnými nůžkami na vyznačených místech, kde jsou měděné plošky.


Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.