volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Magazín

Osvětlení obývacího pokoje

Osvětlení obývacího pokoje

Obývací pokoj je místnost, kde trávíte nejvíce času s rodinou, dětmi i přáteli. Proto byste měli osvětlení vybírat tak, aby vám vytvářelo příjemnou světelnou atmosféru pro různé činnosti.


Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení

Také jste zjistili, že se obchody začínají odívat do vánočního hávu? Možná máte pocit, že je to brzy. Ale na druhou stranu, čas letí jako splašený a ani se neotočíte a vánoce budou klepat na dveře!


Dušičky

Dušičky

Dušičky připadají na 2. listopadu. Je to den, kdy vzpomínáme na své zemřelé příbuzné a přátele. Tradičně se chodívá na hřbitovy, které bývají plné květin, dušičkových věnců, ale hlavně dušičkového osvětlení - svíček.


Světla s čidlem

Světla s čidlem

Moderní technologie a jednoduchost - to jsou světla s čidlem. Svoji funkci splní, jak ve vnitřních, tak venkovních prostorech. Svítidla s pohybovými čidly vám usnadní život, ušetří spoustu energie a starostí.


Podívejte se na širokou nabídku svítidel na našem eshopu!

Podívejte se na širokou nabídku svítidel na našem eshopu!

Světlo je důležitou součástí pro vnímání našeho okolí. Žádný jiný smysl nemá tak zásadní vliv na pocity jako zrak a tedy i světlo. Světlo ovlivňuje barvu, charakter věcí, vnímání prostoru a hlavně pocity!


Osvětlení do kanceláří

Osvětlení do kanceláří

Každý potřebuje k práci kvalitní osvětlení. Ať pracujete v kanceláři nebo doma, výběr svítidel byste neměli podceňovat. Světlo má také vliv na výkonnost a soustředění!


Státní svátek s českými křišťálovými svítidly

Státní svátek s českými křišťálovými svítidly

28. září slaví Česká republika Státní svátek. Pro mnoho z vás to znamená den volna. My jsme se rozhodli pojmout Den české státnosti trošku jinak, a to s křišťálovými svítidly české výroby.


Velký podzimní výprodej!

Velký podzimní výprodej!

Záčíná podzim a s ním i velký výprodej svítidel! Ať už sháníte osvětlení do interiéru nebo venkovní, u nás si určitě vyberete!


Vybíráme osvětlení do bytu se sníženými stropy

Vybíráme osvětlení do bytu se sníženými stropy

Máte v bytě nízké stropy a pocit stísněnosti? Správnou volbou nábytku, dekorací, výmalbou, ale především svítidel můžete váš domov alespoň opticky zvýšit. S výběrem osvětlení vám rádi pomůžeme.


Nástěnné lampy

Nástěnné lampy

Potřebujete osvětlit tmavé kouty vašeho domu či bytu? Nástěnná svítidla osvětlí vnitřní i venkovní prostory. Lampy, které umístíte na stěny, jsou k dispozici v mnoha barvách a provedeních.


Zpátky do školy

Zpátky do školy

Osvětlení dětských pokojů bychom měli věnovat velkou pozornost. Ať jde o psaní úkolů, hraní si nebo odpočinek, vždy je potřeba dětem na tyto činnosti dobře posvítit. Vhodné osvětlení dotváří i celkovou atmosféru dětského pokoje.


Akce NEDES LC8

Akce NEDES LC8

Krásná, elegantní, moderní a především univerzální stmívatelná LED stropní svítidla s dálkovým ovládáním od firmy NEDES.


Copyright © 1990 – 2018 Donoci, s.r.o.