volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Získali jsme pečeť Garance nákupu

Datum: 7.12.2015

Díky dlouhodobě stabilní spokojenosti velkého počtu ověřených zákazníků získal Osvětlenísvítidla.cz Pečeť Garance nákupu. Tímto oceněním se Heureka.cz zaručuje za naši spolehlivost a přebírá na sebe riziko v případě určitých druhů nesplněných závazků.

Díky dlouhodobě stabilní spokojenosti velkého počtu ověřených zákazníků získal e-shop Osvětlenísvítidla.cz Pečeť Garance nákupu. Tímto oceněním se Heureka.cz zaručuje za naši spolehlivost a přebírá na sebe riziko v případě určitých druhů nesplněných závazků. 

Proti čemu vás Garance chrání?

Pečeť Garance nákupu uděluje Heureka spolehlivým a kvalitním obchodům, u kterých se nemusíte při nákupu přes internet bát nakupovat. Při nákupu přes Heureka.cz jste ochráněni zárukou vrácení peněz v případě určitých druhů podvodu ze strany obchodu. Tuto záruku neposkytuje obchod, ale Heureka.cz jako snahu odlišit kvalitní obchody a usnadnit Vám výběr.

Garance nákupu chrání zákazníka především proti hlavním případům, kdy by mohl přijít o své peníze, např. pokud mu internetový obchod nedodá zboží zaplacené předem, dodá zcela jiné zboží, nebo nevrátí peníze za zboží oprávněně vrácené ve 14denní lhůtě.
 
Nakupujte svítidla levně, kvalitně a hlavně bezpečně na Osvětlenísvítidla.cz

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i