volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Žárovky pro vaše svítidla

Snad každé svítidlo potřebuje tu správnou žárovku. Možností výběru máte u nás opravdu nespočet.

Od klasiky k technickému pokroku

Správný výběr svítidla je velmi důležitý. Ovšem co by to bylo za svítidlo bez správné a vhodně vybrané žárovky? Rozhodujete se, kterou si vybrat? Máte několik možností. Snad ty úplně nejlevnější a nejvíce obyčejné žárovky jsou ty klasické. Mají velmi nízkou pořizovací cenu a jedná se opravdu o tu největší klasiku. Ovšem tyto klasické žárovky jsou čím dál více na ústupu. Jejich pořizovací cena je sice nízká, ovšem mají velmi nízkou životnost a náklady na provoz se vám mohou oproti úspornějším variantám žárovek promítnout na ročním vyúčtování.
 
Úspornější variantou jsou tedy žárovky úsporné. Ty jsou oproti klasickým žárovkám úspornější a také mají delší životnost. Ovšem některé z nich nabíhají delší dobu, než se zcela rozsvítí, a to může mnohým z vás na těchto úsporkách vadit. Pokud tedy chcete za provoz co nejvíce ušetřit a navíc chcete, aby vám žárovka dlouho svítila, sáhněte po LED žárovkách. Mají až mnohonásobně vyšší životnost, jsou odolnější a také jsou tou nejúspornější variantou žárovek. Navíc pokud si chcete sami ovládat intenzitu svícení, můžete si pořídit žárovku stmívatelnou.
 
null 

Barevné svícení a speciální žárovky

Máte také možnost svítit barevně. A to takovou barvou, na kterou máte zrovna náladu. Stačí si pořídit inteligentní žárovky. Ty lze ovládat i dálkově pomocí ovladače, chytrého telefonu či tabletu. Zde si můžete zvolit intenzitu i barvu, jaká vás jen napadne a také barvy můžete libovolně měnit a střídat.
 
U některých designových svítidel jsou tím nejdůležitějším právě žárovky. Do takových svítidel může přijít vhod vintage žárovka, která dodá celému svítidlu zcela jiný rozměr. S vintage žárovkami dodáte svítidlům šmrnc a budou vypadat velmi příjemně a zajímavě. Ovšem nejsou vhodná do všech svítidel. Je tedy třeba zvážit, zda se právě do vašeho svítidla vintage žárovka hodí.
 
null                 null
 
Kromě těchto žárovek si u nás můžete pořídit také různé zářivky, autožárovky a podobný typ sortimentu. Pokud tedy potřebujete zdroj svícení do vašeho svítidla, stačí si jen prohlédnout naši nabídku.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i