volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Vše pro váš spánek

Datum: 13.1.2021

Váš spánek se odvíjí od spánku vašeho dítěte. Co takhle tedy vám i vaší malé ratolesti spánek zpříjemnit!

Spánek je pro každého velmi důležitá a podstatná část celého dne. To, jak se vyspíte vy i vaše dítě, v podstatě hraje roli celý den po probuzení. Aby se vašemu maličkému i vám lépe spalo, je potřeba vytvořit hezké a příjemné prostředí ke spánku. Pokud jste potřebovali tedy i nějaké to svítidlo, můžete pořídit přímo u nás také další důležité doplňky pro kvalitní spánek vás a vašeho drobečka.
null 

Noční dětské lampičky

Dětské noční lampičky jsou pro kvalitní spánek opravdu důležité. K vašemu dítěti se jistě budete nejednou budit a vstávat k němu. Ať už jej budete potřebovat nakrmit, přebalit či jen ukonejšit, mnohdy to při úplné tmě není lehké. Proto jsou zde připraveny právě tyto dětské noční lampičky, které nesvítí příliš ostře, ale zároveň vám poslouží, abyste na činnosti, které potřebujete provést, dostatečně viděli. Některé malé i starší děti nerady po tmě usínají. Pro tyto případy je noční dětská lampička také perfektní variantou. Můžete si vybrat opravdu jen lampičku s tlumeným světlem, které nebude rušit, ale zároveň nebude v místnosti úplná tma. Zkrátka pro usnutí značka ideál.
null 

Dětské postýlky, matrace a ložní prádlo pro dítě i pro vás

Aby se celá vaše rodina dobře vyspala, měl by mít každý z vás svoje místo ke spánku. Tedy vy samozřejmě postel a vaše dítě dětskou postýlku. Tu si u nás nyní můžete pořídit také. V nabídce najdete klasickou dřevěnou postýlku se zábranou i cestovní postýlku s různými doplňky. Do ní patří v první řadě také kvalitní matrace. Tu můžete pořídit nejen do postýlky, ale pokud ta vaše již dosluhuje, tak také do vaší postele.
null 
 
Do postýlky budete nejspíše potřebovat také polštář či pěknou deku. I ty si u nás můžete pořídit. Polštáře jsou zde v nabídce však nejen pro vaše dítě, ale také pro vás. A to ať ty klasické, tak různé speciální z paměťové pěny a další. Deky můžou rovněž posloužit také vám. Vybrat si totiž můžete z různých rozměrů. Pro hezké a příjemné spaní můžete dítěti umístit do postýlky také dětský mantinel, který nebude tolik dítě rušit a rozptylovat při usínání.
null 
 

Zavinovačky, vaky, prostěradla a povlečení

Pokud jste již vybrali vše potřebné, nezapomeňte také na hezké povlečení, prostěradla či chránič matrace. Při přenášení dítěte či usínání novorozeného miminka jsou také velmi oblíbené různé vaky či zavinovačky. Dítě má po narození rádo, když může usínat právě hezky zavinuté a přesně k tomu vaky a zavinovačky jsou.
null 
Kvalitní spánek je opravdu nejdůležitější věc pro celý váš den. Ať se vám a celé vaší rodině hezky a příjemně spí.

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i