volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Ventilátor pro chlad i teplo

Jistě je vám známo, že v létě je ventilátor skvělé řešení, které vám vytvoří doma příjemnější ovzduší. Věděli jste však i o možnosti využití v zimě?

Výběr ventilátoru

Pokud jste se rozhodli, že je nyní ten správný čas pro pořízení ventilátoru, měli byste zvážit několik důležitých věcí. Jako první by vás mělo nejspíše zajímat to, jak velká je místnost, kde by ventilátor měl být. Také je důležité umístění ventilátoru. Nejspíše nebude úplně vhodné jej dát někam do rohu místnosti, odkud nebude mít rovnoměrný dosah. Tyto otázky je potřeba si zodpovědět především. Jestliže víte, jaký prostor budete chtít provětrat, nyní máte několik možností. Jestliže nechcete vrtat do stropu a chcete jen něco jednoduchého, stačí si pořídit ventilátor stojací. Umístit jej můžete libovolně tam, kde se vám to bude nejvíce hodit. Ze stojacích lze mít i ventilátor přímo na stůl, který se vám může skvěle hodit třeba v kanceláři.
 null
Do kuchyně, na toaletu či do koupelny vám bude prakticky zapadat ventilátor odsávací. Ten vám zajistí odsátí nepříjemného zápachu, páry či vlhkosti a vy tak nebudete muset neustále řešit plíseň v rozích či nepříjemný odér.
null 
 
Co se týče dalších typů ventilátorů, zde již bude potřeba jistá montáž. Do větších místností vám hezky zapadne ventilátor stropní. Zde máte opět na výběr ze dvou variant. Jestliže chcete ventilátor pouze pro jeho funkci, tedy osvěžení vzduchu, postačí vám ventilátor bez světla. Jestliže však chcete mít ventilátor i jako svítidlo, stačí si pořídit ventilátor se světlem. Na výběr jsou různé velikosti, tvary i barvy. Celá nabídka je postavena tak, aby si vybral skutečně každý to, co se mu do interiéru nejlépe hodí. Navíc pokud neradi neustále vstáváte nebo máte stropy vysoké a ovládání by pro vás bylo složité, stačí si pořídit ventilátor na dálkové ovládání, se kterým je celý problém hned vyřešen. Vše si můžete navolit z pohodlí vaší sedačky či židle. Navíc většina všech ventilátorů má různé stupně intenzity otáčení, tudíž nemusíte mít strach, že by vám ventilátor foukal málo nebo naopak příliš.
null 

Letní a zimní chod

Ventilátor již máte vybraný, ale říkáte si, co s ním budete dělat nyní v zimě? Buďte bez obav. I v tomto období, kdy jsou dny skutečně chladné, má ventilátor svoje praktické využití. Některé ventilátory totiž mají reverzní funkci neboli zpětný chod, který prakticky umožňuje točení v opačném směru a tím dochází k ohřívání vzduchu v místnosti. To tedy znamená, že v létě vás bude příjemně chladit a v zimě naopak zahřeje. Navíc také jistě oceníte to, že vám právě tohle ohřátí vzduchu ušetří náklady na vytápění. A to již opravdu stojí za zvážení. Jestliže jste tedy doposud váhali, zda se právě vám ventilátor bude hodit, věřte, že bude. V každém ročním období, jako když jej najdete.
 
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i