volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Venkovní osvětlení

Datum: 14.5.2014

Osvětlení exteriérových prostor bychom neměli podcěňovat

osvětlení kolem domu bychom neměli podcěňovat. Však i venkovní lampylustry apod. nám dokáží zpříjemnit večerní dýchánek s přáteli a rodinou nebo nám výborně osvětlit příjezdové cesty a to stojí za to si nějaké venkovní svítidlo pořídit :)
 
Jak venkovní, tak i zahradní osvětlení je ideální volbou pro příjemnou změnu vzhledu Vaší zahrady. Veškeré venkovní prostory se stávají chloubou Vašeho domu, tak nechte venkovní osvětlení typuzávěsných lustrůnástěnných či nájezdových a solárních svítidel rozzářit a zútulnit Vaši zahradu.

V dnešní době nejsou pro nás důležité pouze funkční vlastnosti, nýbrž i designové navržení výrobku.Svítidla lze proto rozdělit na ty, která nám slouží ke každodennímu provozu  domu a na taková, která jsou pouze dekorativním vylepšením bydlení.
 
Když hovoříme o provozních svítidlech, většinou se jedná o osvětlení příjezdových cest, fasád, vchodu domu apod. Často jsou používána také senzorová svítidla, která jsou úsporou energie díky pohybovému čidlu, který reaguje na pohyb, tudíž se venkovní svítidlo samo rozsvítí i zhasne.

Za estetická svítidla považujeme zejména solární osvětlení. Jedná se o svítidla vyráběná v mnoha designech představující různé pohádkové postavičky, zvířátka, autíčka, balónky, trpaslíky apod.Solární svítidla čerpají sluneční energii, díky které Vám v noci příjemně a úsporně rozzáří zahradu či večerní posezení s přáteli.
Mimo jiné je důležitou vlastností, díky které jsou venkovní svítidla specifická, odolnost vůči vodě, větru nebo nepříznivému počasí.
 
Nechte venkovní osvětlení rozzářit zahradu tak, aby se stala chloubou Vašeho bydlení.

 

© 2016 Osvětlenísvítidla.cz