volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Venkovní osvětlení

Datum: 14.5.2014

Osvětlení exteriérových prostor bychom neměli podcěňovat

osvětlení kolem domu bychom neměli podcěňovat. Však i venkovní lampylustry apod. nám dokáží zpříjemnit večerní dýchánek s přáteli a rodinou nebo nám výborně osvětlit příjezdové cesty a to stojí za to si nějaké venkovní svítidlo pořídit :)
 
Jak venkovní, tak i zahradní osvětlení je ideální volbou pro příjemnou změnu vzhledu Vaší zahrady. Veškeré venkovní prostory se stávají chloubou Vašeho domu, tak nechte venkovní osvětlení typuzávěsných lustrůnástěnných či nájezdových a solárních svítidel rozzářit a zútulnit Vaši zahradu.

V dnešní době nejsou pro nás důležité pouze funkční vlastnosti, nýbrž i designové navržení výrobku.Svítidla lze proto rozdělit na ty, která nám slouží ke každodennímu provozu  domu a na taková, která jsou pouze dekorativním vylepšením bydlení.
 
Když hovoříme o provozních svítidlech, většinou se jedná o osvětlení příjezdových cest, fasád, vchodu domu apod. Často jsou používána také senzorová svítidla, která jsou úsporou energie díky pohybovému čidlu, který reaguje na pohyb, tudíž se venkovní svítidlo samo rozsvítí i zhasne.

Za estetická svítidla považujeme zejména solární osvětlení. Jedná se o svítidla vyráběná v mnoha designech představující různé pohádkové postavičky, zvířátka, autíčka, balónky, trpaslíky apod.Solární svítidla čerpají sluneční energii, díky které Vám v noci příjemně a úsporně rozzáří zahradu či večerní posezení s přáteli.
Mimo jiné je důležitou vlastností, díky které jsou venkovní svítidla specifická, odolnost vůči vodě, větru nebo nepříznivému počasí.
 
Nechte venkovní osvětlení rozzářit zahradu tak, aby se stala chloubou Vašeho bydlení.

 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.