volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Čas vánočního osvětlení

Také jste zjistili, že se obchody začínají odívat do vánočního hávu? Možná máte pocit, že je to brzy. Ale na druhou stranu, čas letí jako splašený a ani se neotočíte a vánoce budou klepat na dveře!

Co se vám vybaví pod pojmem Vánoce? Vůně cukroví, jehličí nebo purpury? Celá rodina pohromadě? Spousta dárků pod stromečkem? Tohle všechno samozřejmě nesmí na Vánoce chybět! Ale jaké by to byly Vánoce bez vánočního osvětlení! Výběr vánočního osvětlení se bude lišit podle použití, buď osvětlení do interiéru nebo venkovní světla. K vánočním svátkům neodmyslitelně patří i betlém.
 

Vánoční osvětlení do interiéru

Největším trendem posledních několika let je vánoční LED osvětlení. Má mnoho výhod, je úsporné, ekologické a má dlouhou životnost. K dispozici jsou LED světelné řetězy v teple bílých i studeně bílých barvách, ale také řetězy barevné, s blikajícími funkcemi i bez nich. S těmito vánočními řetězy lze ozdobit vánoční stromeček, větvičky ve váze, ale i okno v dětském pokojíčku. Na parapety oken vystavte vánoční svícen s LED svíčkami, které dokreslí příjemnou atmosféru pokoje. Dozdobte si interiér například světelnými dekoracemi.
Dětem do pokojíčku umístěte jako dekoraci menší umělý stromeček, jehož součástí je i osvětlení. Na prostření slavnostní vánoční tabule by se mohla hodit LED vánoční girlanda. Jedinečně dozdobí kouzelný vánoční čas prožitý u stolu.
 

Venkovní osvětlení na Vánoce

Světelné LED řetězy nemusíte použít pouze do interiéru. Stačí si vybrat řetězy pro venkovní použití se správným IP krytím a můžete s nimi ozdobit stromky v předzahrádce nebo zábradlí na balkoně.
Světelné kabely - v LED světelných kabelech jsou světýlka ukryta v odolném kabelu, který zvyšuje svítivost a ochrání je před nepříznivými vlivy počasí. S LED světelnými kabely skvěle ozdobíte střechu domu nebo zahradní altán.
LED rampouchy - dokonale korespondují s motivem zimy a Vánoc. Jsou konstruované jako nosné kabely, ze kterých visí další různě dlouhé kabely osazené světelnými zdroji. Používají se především jako lemování budov, střech, říms a balkonů. Při rozsvícení vypadá tok světýlek na LED rampouchu, jako kdyby padal sníh.
Světelné sítě a deště - jsou vyrobené jako síť nosného kabelu, který je pokryt světelnými zdroji. Opět jsou využívány jako dekorativní osvětlení při lemování stromků, keřů, říms a balkonů.
Výběr vánočního osvětlení je velmi široký - od klasických malých světýlek v různých barevných provedeních, přes dekorativní osvětlení, až po krásný světelný déšť.
 
 
Vánoční osvětlení si můžete zakoupit jak do zásuvky, tak na baterie! Samozřejmostí jsou i náhradní žárovky pro vánoční osvětlení!
Věříme, že si krásné vánoční osvětlení vyberete na osvetlenisvitidla.cz a bude dle vašich představ a přání!
 
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i