volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Čas vánočního osvětlení

Asi už jste si všimli i vy, že na nás z každého obchodu přímo křičí vánoční tématika. Možná si říkáte, jestli to není brzy. Ovšem čas letí jako voda a vy se ani neotočíte a Vánoce budou tady.

Co vás napadne jako první, když se řekne slovo Vánoce? Vůně cukroví, jehličí nebo purpury? Celá rodina pohromadě? Nebo třeba dárečky a kouzlo v dětských očích při jejich rozbalování? Bez tohoto všeho by to nebyly Vánoce. Ale zkuste si je také představit bez vánočního osvětlení a různých dekorací! Ale to snad ani nejde. V první řadě je potřeba si promyslet, zda vybíráte vánoční osvětlení do interiéru nebo naopak venkovní.
 
null 

Vánoční osvětlení do interiéru

Nejvíce oblíbené je v posledních letech LED osvětlení. Má mnoho výhod. Je úsporné, ekologické a má dlouhou životnost. Vybrat si můžete z různých LED světelných řetězů v teplé či studené bílé. Pokud dáváte přednost pestřejším barvám, jsou zde také řetězy barevné, s blikajícími funkcemi i bez nich. S takovými vánočními řetězy můžete doma ozdobit prakticky cokoli, co vám příjde pod ruku. Od vánočního stromečku, až třeba po okna a podobně.
 
null 
 
Za oknem pak bude vypadat příjemně i svícen s LED svíčkami, které budou zdobit místnost zevnitř a pro kolemjdoucí také z venku. Celý interiér pak můžete doladit různými světelnými dekoracemi ve vánočním duchu.
 
A pokud budou vaši nejmenší chtít, můžete jim do pokojíčku umístit i malý umělý stromeček, který již bývá i s osvětlením. Na dozdobení slavnostní vánoční tabule můžete použít LED vánoční girlandu. Dodá vašemu prostřenému stolu kouzlo Vánoc.
 
 

Venkovní osvětlení na Vánoce

Světelné LED řetězy však neslouží pouze pro použití do interiéru. Je pouze potřeba si vybrat ty s vyšším IP krytím, které je nutné pro venkovní použití a potom můžete už jen zdobit. Stromeček či keř před domem, olemovat dům nebo zábradlí.
Zapomenout nesmíme ani na LED rampouchy. Ty dokonale korespondují s motivem zimy a Vánoc. Jejich provedení je prakticky na principu nosných kabelů, ze kterých visí další různě dlouhé kabely osazené světelnými zdroji. Rovněž jej můžete použít pro lemování budov, střech, říms a balkonů. Tento typ světýlek vám navodí atmosféru padajícího sněhu.
Nebo si tohoto efektu můžete docílit i různou kombinaců různých světelných řetězů a podobných typů venkovního vánočního osvětlení.
 
null
 
Pokud budete zkrátka vybírat jakékoli vánoční osvětlení, poskytneme vám opravdu širokou škálu všemožných typů a druhů. A pokud dáváte přednost umělému vánočnímu stromku před živým, i ten už jinde hledat nemusíte. Najdete ho také přímo u nás. V různých velikostech a typech.
Vánoční osvětlení je možné vybírat buď s kabelem na připojení do elektřiny nebo na baterie. Pro případ, že by vám nějaká žárovka praskla, naleznete u nás také náhradní žárovičky do vánočních světýlek.
 
Doufáme a věříme, že si právě u nás vyberete ta pravá vánoční světélka, která vám navodí příjemnou atmosféru a dodají Vánocům to pravé kouzlo.

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i