volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Vánoční dárky pro vaši rodinu a blízké

Vánoce klepou na dveře a přípravy na ně vrcholí. Je však dost možné, že pro některé členy domácnosti nebo přátele stále nemáte dárek. Pokud jsme se trefili, jste u nás na správném místě!

Osvětlení má vždy vliv na to, jak se v jednotlivých místnostech cítíte. Jeho hlavním úkolem je samozřejmě dobře a kvalitně svítit, ale má také funkci estetickou. Většinou tedy krom funkce osvětlovací slouží i jako designový prvek. Díky tomu se může pro každého stát také skvělým vánočním dárkem.
Každý má mezi svými blízkými někoho, komu není jednoduché kupovat dárky. Každý má rád jiné barvy či styl. U nás však najdete pro každého to, co hledáte. Pro ty, kteří ocení vše i pro ty náročnější jedince.
 
 
null

Mužská část rodiny či blízkých

Jestliže hledáte dárek pro moderní a aktivní muže, kteří rádi vyráží i za dobrodružstvím pod stan či na túry, zkuste třeba multifunkční čelovou svítilnu. Pro ty neustále pracovně vytížené se určitě bude hodit LED lampa na pracovní stůl. Pro muže kutily bude pak perfektní dárek třeba venkovní osvětlení v podobě reflektoru. Ti jistě ocení to, že po setmění nebudou muset s prací přestat. Rybáři či výletníci budou nadšeni z LED svítilny nebo solárního svítidla
 
null 

Pro ženy

Není snad žádná slečna, mladší či starší žena, která by se nepřipravovala u zrcadla či toaletního stolku. K tomu se samozřejmě hodí nějaké to světýlko. Vybírat můžete z různých typů menších lampiček či větších lamp nebo třeba nástěnného osvětlení. Pokud chcete něco většího, vhodným a praktickým vánočním dárkem se může stát i honosný lustr nebo třeba podhledové svítidlo do kuchyně a koupelny. V případě, že chcete jen tak něco menšího pro radost, sáhněte po dekoračních svítidlech.
 
null

Pro vaše nejmenší

Nejmenším členům rodiny se bude perfektně hodit dárek třeba v podobě různých dětských lampiček s motivem jejich oblíbeného hrdiny nebo v barvách, které mají rádi. Pokud navíc sáhnete po LED variantě lampičky, máte zaručenou nízkou spotřebu, bezpečí i pro ty nejmenší, kteří si vše potřebují osahat a také dlouhou životnost. Velmi oblíbené jako dárek jsou také různé dětské projektory.
 
null

Vánoční osvětlení

K Vánocům patří bezesporu vánoční osvětlení a dekorace. V případě, že ještě nemáte světýlka k výzdobě domu a exteriéru, je nejvyšší čas je zakoupit. V naší nabídce naleznete opravdu nespočet různých světelných řetězů či podobných typů vánočních světýlek, jak do interiéru, tak do venkovních prostor. Rovněž spoustu vánočních dekorací, které nesmí nikdy chybět.
 
null
 
Už tedy na nic nečekejte a objednejte si to, co potřebujete již nyní, ať vše stihnete včas.
Pokud byste se přeci jen s dárkem netrefili, máte možnost zboží v dané lhůtě vyměnit či vrátit. Přejeme vám šťastné a veselé Vánoce a ať je radost z vašeho krásně vyzdobeného domu i z dárků vašim nejbližším co největší!

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i