volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Vánoční dárky

Přípravy na vánoce a nákupy dárků jsou v plném proudu. Ovšem pro některé rodinné příslušníky může nastat problém s výběrem správných vánočních dárků! Pořiďte jim originální vánoční dárek v podobě moderního svítidla!

Osvětlení vždy ovlivňuje celkovou atmosféru v místnosti. Kromě toho, že je svítidlo zdrojem světla, má samozřejmě i funkci estetickou a může se stát nepřehlédnutelným designovým prvkem interiéru. Tak s chutí do vybírání originálních vánočních dárků - nabídka osvětlení je velká a pestrá!
 
 
Asi všichni víme, že kupovat dárky pro některé členy rodiny není úplně jednoduché. Každý má rád něco jiného - od materiálů, přes barvy, až po styl. Ale nezoufejte, u nás se dají najít vánoční dárky, které potěší a přinesou dlouhodobou radost i náročným spotřebitelům.

Pro muže

Pro moderní a aktivní muže vyberte praktický dárek - multifunkční čelovou svítilnu. K pracovnímu stolu se určitě hodí LED lampa. Mnoho kutilů jistě využije i venkovní osvětlení v podobě reflektoru, protože po setmění nebudou muset ukončit svoji rozdělanou práci. Rybáři či výletníci ocení i LED svítilny nebo solární svítidla.
 

Pro ženy

Každá maminka, babička nebo větší slečna nepohrdne krásným a funkčním osvětlením k toaletnímu stolku. Na výběr máte z lamplampiček nebo nástěnného osvětlení. Vhodným a praktickým vánočním dárkem se může stát i honosný lustr či podhledová svítidla do kuchyně a koupelny. Popřípadě pro potěšení můžete zakoupit krásná dekorativní světla.
 

Pro děti

Pěkným a praktickým vánočním dárkem pro vaše nejmenší členy rodiny jsou například dětské LED lampičky, které mají nízkou spotřebu, jsou bezpečné a vysoce odolné. Neméně překvapivým dárkem se stanou i lampičky, které znázorňují postavičky oblíbených pohádkových hrdinů, nebo barevné projektory.
 

Vánoční osvětlení

K vánočním svátkům patří i vánoční osvětlení a dekorace. Pokud jste ještě nestihli vyzdobit váš dům, je nejvyšší čas zakoupit vánoční osvětlení. Na výběr máte z mnoha druhů vánočních světýlek a dekorací, jak do interiéru, tak k venkovnímu použití. Pro větší inspiraci si můžete přečíst článek: Vánoční osvětlení.
 
 
Na našem e-shopu osvetlenisvitidla.cz garantujeme doručení do Vánoc - za podmínek uvedených v článku: U nás garantujeme doručení do vánoc.
Samozřejmostí je také možná výměna nevhodných vánočních dárků - informace se dozvíte zde: Výměna nevhodného dárku je možná až do konce ledna 2019.
 
Krásné a poklidné VÁNOCE Vám přeje tým osvetlenisvitidla.cz.
 
 
 
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i