volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Tipy na vánoční dárky

Datum: 24.11.2020

Ještě stále nevíte, co pod stromeček? Co takhle nějaké hezké světýlko či něco pěkného do domácnosti?

Obdarujte blízké hezkým svítidlem

Čas kvapí a Vánoce jsou za dveřmi. Pokud vám ještě stále chybí vánoční dárky pro někoho z vašich blízkých, přinášíme vám několik tipů, se kterými máte problém vyřešen. Vašim dětem můžete udělat radost například hezkým dětským svítidlem. Na výběr jich máte velké množství. Buď můžete pořídit rovnou hlavní svítidlo v podobě dětského lustru či stropnice nebo menší světýlko v podobě lampičky. Vše můžete mít v různém provedení. Buď s motivem jejich oblíbeného hrdiny, s různými dětskými motivy či v jejich oblíbené barvě. Pro holčičky růžové, pro kluky zase modré.
null
 
Pokud nemáte dárek pro kamarádku, maminku či babičku, můžete si zkusit prohlédnout nabídku dekoračních svítidel či lampiček. Některé jsou na zapojení do zásuvky, jiné dokonce na baterky. Tudíž obdarovaný ani nemusí řešit připojení k elektrické síti. Pokud chcete využít toho, že jde o vánoční dárek, můžete darovat rovnou nějakou hezkou vánoční dekoraci či různé vánoční ozdoby, které lze využít a vystavit si hned.
null 
Dárkem se může stát také hezké moderní LED svítidlo. A to buď třeba LED pásek či jiné LED produkty. A pokud v moderních technologiích chcete jít ještě více dopředu a udělat tak o to větší radost, můžete sáhnout rovnou po inteligentním osvětlením. S tím už obdarovaný nebude muset vstát ani z gauče, když jej bude chtít rozsvítit. Stačí mít ovladač či chytrý telefon, kterými lze navolit jak intenzitu, tak i barvu světla. Dokonce lze nastavit i časování. Inteligentní svítidla mají však mnohem více funkcí. Pro milovníky moderních věcí jsou tedy jak dělaná.
null 
Pokud hledáte dárek pro někoho, kdo má u domu zahradu či altánek, můžete sáhnout po venkovních svítidlech. Jestliže si nejste jisti, zda by je měl dotyčný kam a jak zapojit, stačí si vybrat z řady solárních svítidel, která nepotřebují elektrickou síť. Svítí totiž na základě nastřádané energie ze slunečního záření. Stačí je jen umístit tam, kam kdo chce a venkovní svícení i dekorace jsou na světě.
null 

Dárek do domácnosti

Kromě různých svítidel a světelných dekorací můžete darovat také další produkty do domácnosti. V nabídce totiž nenaleznete pouze svítidla, ale také různé spotřebiče do kuchyně a další produkty. Co takhle například pěknou konvici ve stejné barvě s toustovačem? Nebo horkovzdušnou fritézu, se kterou si lze připravit různé pochoutky zdravěji. Pro ty, kdo rádi a často poslouchají hudbu, jsou tu různé audio přehrávače či gramofony. Těmi jistě uděláte radost i babičce, která má celou sbírku gramofonových desek a nemá je již na čem poslouchat. Pro mladší generace jsou tu různé reproduktory. Naše nabídka je však mnohem širší. Jistě vyberete dárek pro každého.
null 

Vánoce jsou již skutečně za dveřmi, tak neusněte na vavřínech a mějte vše zařízeno co nejdříve, ať si můžete užívat kouzlo Vánoc v klidu.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i