volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Svítidla pro váš spokojený život

Od té doby, co máme možnost si místo světla svíčky rozsvítit svítidlo a stačí nám k tomu vypínač, si nedovedeme představit, že by tomu mohlo být jinak. Aby vám vše sedělo jak po praktické, tak i po designové stránce, je tu pro vás náš internetový obchod, kde najdete vše na jednom místě.

Interiér na prvním místě

Každý interiér chce to své. Tím máme na mysli to správné osvětlení. A to ne pouze jedno. V interiéru vašeho domu či bytu je spousta různých místností či koutů, kam svítidlo zkrátka neodmyslitelně patří a kde by nemělo chybět. Jsou tu různé obytné místnosti jako je obývací pokoj, ložnice či pokoj vašich nejmenších. Sem samozřejmě patří hned několik svítidel. Od centrálního osvětlení v podobě různých lustrů, bodovek či stropnic, až po různé lampy, menší lampičky a doplňkové osvětlení.
 
null 
 
Dalším místem, které si žádá to správné osvětlení je také kuchyň. Zde je několik zón, které by měly být vhodně osvětlené. Jednou z nich je prostor jídelního stolu, kde si s rodinou rádi posedíte u dobrého jídla či pití. Sem je vhodný třeba pěkný lustr. Dále je zde pak zóna kolem pracovní plochy, tedy kuchyňské linky. Sem je potřeba umístit i nějakou tu zářivku, abyste na činnosti, které u kuchyňské linky provádíte, dobře viděli a aby byly bezpečné a vy se tak nepořezali či jinak nezranili. Velmi oblíbené je zde také LED osvětlení.
 
null 
 
Co bychom neměli brát na lehkou váhu je i koupelna, kde je potřeba krom svícení brát v potaz také bezpečnost. Sem je totiž potřeba vybírat svítidla s vyšším IP krytím, kvůli vlhkosti a vodě, se kterou svítidla často přichází do styku. To vše a mnohem víc u nás najdete. Pozadu nezůstanou ani chodby, schodiště či různé sklepy.
 
null 

Exteriér je pro nás hračka

Ti, kdo mají to štěstí a mají u domu zahradu, terasu či dvorek, nám jistě dají za pravdu, že ani osvětlení exteriéru není dobré podceňovat. My to samozřejmě víme také. Proto u nás najdete také spoustu typů venkovních svítidel. Ať už potřebujete silnější reflektor, nástěnné svítidlo nebo jen pěknou solární lampičku. To vše můžete pořídit právě u nás. Nabídka exteriérových svítidel je však mnohem pestřejší.
 
null 
 
Jak vnitřní, tak i venkovní svítidla u nás najdete v mnoha barvách, tvarech i velikostech. Zkrátka tak, aby si vybral opravdu každý a abychom vždy splnili veškeré vaše požadavky. V nabídce najdete svítidla od mnoha různých výrobců.
Aby byla vaše spokojenost co největší, rozšiřujeme náš sortiment i o různé menší spotřebiče do domácnosti a podobné produkty. Zkrátka pokaždé, když něco budete hledat, vyzkoušejte naše stránky.
 
Navíc k nákupu dostanete i nějaký ten bonus v podobě dopravy zdarma nad určitou částku, delší záruční lhůtu nebo třeba dostatečnou dobu na vrácení zboží pro případ, že byste naživo zjistili, že by se vám nakonec hodilo spíše něco jiného, než jste si objednali.
 
null 
 
A to už je dostatečný důvod k nákupu přímo u nás. Stačí se přesvědčit sami!

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i