volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Svítidla na dálkové ovládání

Pokud si rádi zpříjemníte či zjednodušíte život nějakou tou novinkou, vyzkoušejte některé ze svítidel na dálkové ovládání.

Výhody svítidel na dálkové ovládání

Jestliže svítidlo na dálkové ovládání zatím nemáte, můžete jeho výhody vyzkoušet právě nyní. Jejich velkou výhodou je, jak již jejich název napovídá, že je lze ovládat pomocí dálkového ovladače. Tudíž kvůli každému zapnutí či vypnutí nemusíte vstávat z postele či gauče. Většinu svítidel lze také stmívat. To vše lze nastavit přímo z pohodlí vaší sedačky. Toto ovládání jistě ocení jak mladší generace, která má ráda nejnovější trendy a novinky, které s sebou doba nese. Ovšem také starší lidé, kterým by mohl každý zbytečný pohyb navíc dělat problém, bolí je klouby či jim občas může dělat problém se zvedat z gauče. Pro vás všechny jsou tu připravena právě svítidla na dálkové ovládání, která veškeré tyto problémy může vyřešit.
 
null 

Dálkově lze ovládat i ventilátor

Možná, že již nějakou dobu přemýšlíte o pořízení nového ventilátoru. Pro vás, kdo spadáte do kategorie těch, kteří si rádi život co nejvíce zjednoduší, máme dobrou zprávu. I takový ventilátor je možné mít na dálkové ovládání. Stačí si vybrat právě ten, který je na dálkové ovládání uzpůsoben. Znamená to pro vás jediné. Jakmile opět začnou horka až k padnutí, vy si můžete v klidu odpočívat u televize či si zdřímnout a v klidu a v pohodě ventilátor ovládat pomocí několika tlačítek. Zapnout, vypnout, zesílit či ztlumit.
null                     null

Chytrá svítidla

Dalšími vychytávkami, která se dají ovládat na dálku jsou takzvaná inteligentní neboli chytrá svítidla. Ta mají spoustu funkcí. Nejenže je můžete na dálku zapnout či vypnou, měnit intenzitu svícení, ale také u spousty z nich můžete měnit barvy či teplotu světla. To vše lze za pomocí dálkového ovladače, chytrého telefonu či tabletu. Některá z nich jsou uzpůsobena i k tomu, aby je bylo možné ovládat na větší dálku. To znamená i pokud jste mimo domov.
 
null 

Dálkový ovladač lze dokoupit

U některých svítidel je možné je ovládat manuálně i dálkově. Může se však stát, že dálkový ovladač není součástí tohoto svítidla. Ovšem ani to není problém. Dálkové ovladače mnoha typů u nás lze ke svítidlům dokoupit. Vše tedy budete mít v jednom balíku a již vám nic nebude bránit využívat výhod svítidel na dálkové ovládání.
null 

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i