volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Světla s čidlem

Moderní technologie a jednoduchost - to jsou světla s čidlem. Svoji funkci splní, jak ve vnitřních, tak venkovních prostorech. Svítidla s pohybovými čidly vám usnadní život, ušetří spoustu energie a starostí.

Příjemné je, když se vám světlo rozsvítí ve chvíli, kdy ho potřebujete, aniž byste hledali vypínač. Světla s čidly jsou vymožeností dnešních domácností. Moderní a jednoduché řešení vašich problémů! Při sebemenším pohybu se světlo rozsvítí a při odchodu zase samo zhasne. Nemusíte se o nic starat, vše je automatické.
 

Vnitřní světla s čidlem

Světla s čidly nabízíme v moderních designech. Hodí se na chodby, toalety, schodiště nebo do šatních místností. Poslední dobou se staly nedílnou součástí i chodeb panelových domů, kde střeží bezpečnost obyvatel. Je to neobvyklé, ale zajímavě vypadá světlo s čidlem například i k osvětlení kuchyňské linky. Na výběr máte - stropní, přisazená či nástěnná světla s čidlem.
 

Venkovní světla s čidlem

Venkovní světla s čidlem se používají k osvětlení fasády domu, příjezdových cest, garáží nebo hlavního vchodu. Nástěnná, stropní, venkovní lampy nebo reflektory, tak velký výběr máte k dispozici. Světla s čidlem lze použít i do zahrad a k osvětlení přístupu do pergoly či altánku. Samozřejmostí je u venkovních světel s čidlem vysoké IP krytí.
 

Úspora a bezpečí

Tím, že se světlo s čidlem samo zapne a vypne, ušetříte peníze a elektrickou energii, protože svítí jen nezbytně dlouhou dobu. Navíc se nemusíte vracet a kontrolovat, jestli jste nezapomněli zhasnout. Neméně důležitá je i vaše bezpečnost, kterou vám světla s čidlem zajišťují. Eliminují riziko pádu a monitorují nežádoucí pohyb kolem vašeho domu.
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.