volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Státní svátek s českými křišťálovými svítidly

28. září slaví Česká republika Státní svátek. Pro mnoho z vás to znamená den volna. My jsme se rozhodli pojmout Den české státnosti trošku jinak, a to s křišťálovými svítidly české výroby.

Státní svátek - Den české státnosti je nejlepší příležitostí vyzdvihnout české výrobce osvětlení. Příkladem jsou české firmy, které navazují na dlouholetou tradici českých sklářů a na výrobu křišťálových lustrů, lamp a dalších svítidel. Jednou z tradičních českých firem je i ArtCrystal, společnost založená v roce 1989 v Jablonci nad Nisou. ArtCrystal se specializuje na křišťálová svítidla, mosazné osvětlení nebo moderní osvětlení. Samozřejmostí je použití prvotřídního materiálu při výrobě. Na lustrech naleznete kvalitní typy ověsů s vysokým leskem.

Výběr křišťálového osvětlení

Dnes už křišťálové lustry nepatří pouze na zámky, ale postupně se začínají zabydlovat i v domácnostech. Nabídka křišťálového osvětlení je široká a dává vám možnost vytvořit si doma příjemnou a jedinečnou atmosféru.
Při výběru je lepší dodržet pár pravidel:
- podchodová výška by měla být minimálně 2,20m
- výška zavěšení nad stolem alespoň 0,70m
- křišťálová svítidla by měla ladit s interiérem
- správný výběr velikosti svítidla k poměru místnosti
 
Křišťálové osvětlení je dlouhodobou investicí, která se určutě svou krásou vyplatí.
 

Křišťál nejen do obývacího pokoje

Křišťálové lustry už nebývají doménou pouze obývacích pokojů. Použít je lze téměř do každé místnosti v domácnosti, od předsíní, přes ložnice, až po zimní zahrady. Moderní křišťálové osvětlení se hodí i do menších bytů. Navíc dnes už není podmínkou, aby byl lustr zavěšen uprostřed místnosti. Krásně se bude vyjímat i v koutě, kde rádi relaxujete. Hlavní svítidlo doplňte i dalším osvětlením, např: lampami nebo nástěnnými světly. Také přemýšlíte, kolik ramen by měl mít váš křišťálový lustr? Do menších místností se doporučuje šesti až osmiramenný lustr s použitím 40W žárovek, které nádherně rozzáří křišťálové komponenty a prosvětlí místnost. Větší pokoje pojmou i dvanáctiramenné lustry, u kterých se doporučuje použít 25W žárovky.
Ať už si domů pořídíte jakékoli z těchto honosných svítidel, určitě budete spokojeni a nadšeni.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.