volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Reflektory pro dům i firmu

Chtělo by to nové osvětlení do skladu nebo jen na vaši zahradu? A co třeba reflektory?

Zahrada, sklad nebo průmyslová hala? Reflektory nezklamou!

Na podzim se na vaší zahradě zcela jistě objeví spousta práce, kterou je potřeba udělat. Shrabat listí, zrýt záhony a další podobné činnosti. Nekončí to však ani v zimě. Většina z vás ráno za tmy jezdí do práce a za tmy se z ní také vrací. Jakmile však napadne sníh, je třeba jej neustále odmetat z cesty, abyste se vůbec k domu dostali. Jelikož po tmě se každá práce špatně dělá, budete zde potřebovat kvalitní svítidlo. Výborně vám zde mohou kromě dalšího venkovního osvětlení posloužit reflektory. Jsou velmi odolné vůči všem druhům počasí. Ať už je to silný déšť, vítr, slunce nebo sníh. Nic z toho není problém.
 
null 
 
Reflektory jsou také vhodným řešením pro ty, kdo potřebují nějaké to kvalitní svítidlo do svojí firmy. Sklad, průmyslová či výrobní hala nebo třeba parkoviště. Všechna tato místa je nutné dobře a kvalitně osvětlit. Reflektory jsou tedy jedním z nejlepších řešení, jak na tato místa dostat světlo. Svoje uplatnění mohou najít také na různých hřištích, kluzištích či různých jiných sportovištích. Veškeré tyto a další prostory můžete osvětlit právě různými reflektory.
null 

Jaké máte možnosti?

Typů reflektorů je hned několik. Podle toho, kam přesně reflektor budete chtít umístit, si můžete vybrat právě ten nejvhodnější. Začít bychom mohli například reflektory halogenovými. Jsou samozřejmě kvalitní a bezpečné, ovšem dalo by se říci, že jde spíše o starší formu LED reflektorů. Halogenové reflektory se více zahřívají, tedy i když je manipulace s nimi jednoduchá, je nutné dbát na jisté bezpečnostní pokyny.
Nejvíce oblíbené a žádané jsou LED reflektory. Ty mají dlouhou životnost a dá se říci, že jsou naprosto bezúdržbové. Spotřeba energie oproti reflektorům halogenovým je skutečně minimální, tudíž s nimi také ušetříte za náklady na provoz.
null                         null
Dále jsou zde také reflektory solární. Jak již název vypovídá, tento typ reflektorů se nabíjí slunečním zářením a jakmile se setmí, rozsvítí se. Nesvítí však příliš intenzivně, proto jsou vhodné například k orientaci k příjezdové cestě či třeba k venkovnímu posezení.
Dále, než si reflektor pořídíte, byste si měli rozmyslet, zda si přejete jej rozsvítit sami či bude lepší čidlo. Můžete mít tedy buď klasické reflektory na vypínač či právě ty s čidlem, které se rozsvítí, jakmile zaznamenají pohyb. Nemusíte tedy neustále šmátrat po vypínači a máte hned o starost méně.
V poslední řadě byste se měli rozhodnout, zda byste rádi reflektor přenosný či sinull jej budete chtít pevně umístit do stěny či stropu. Obojí jsou kvalitní a bezpečné. Záleží však pouze na jejich využití.
                             null
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i